Nowe pakiety oprogramowania od Ultimaker


Bez względu na to, czy jesteś firmą dopiero co rozpoczynającą swoją działalność, czy globalnym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, plany oprogramowania Ultimaker oferują rozwiązania dostosowane do potrzeb każdej firmy. Nowa platforma obsługuje cały cykl pracy - od przechowywania plików z projektami w globalnie dostępnej cyfrowej bibliotece, po drukowanie ich dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dzięki temu możliwe jest maksymalne wykorzystanie potencjału druku 3D i płynne przejście do cyfrowej transformacji.


Nowe pakiety oprogramowania od Ultimaker

20 kwietnia 2021 r. firma Ultimaker wprowadziła do swojej oferty pakiety Ultimaker Professional i Ultimaker Excellence - dwie nowe subskrypcje oprogramowania dedykowane do pomocy klientom w profesjonalizacji i przyspieszeniu w szerszym wykorzystywaniu technologii addytywnych.

Dodano również pakiet „Ultimaker Personal", przeznaczony dla indywidualnych użytkowników domowych. W połączeniu z nieznacznie zmienionym pakietem Ultimaker Essentials, ta premiera uzupełnia ofertę oprogramowania - z rozwiązaniem dla każdego rodzaju cyfrowej transformacji.

Ultimaker Personal, Essentials, Professional oraz Excellence

1. Ultimaker Personal

Ten plan oprogramowania jest teraz dołączany do każdej drukarki 3D Ultimaker i zapewnia podstawowy dostęp do platformy Ultimaker dla użytkowników indywidualnych. Ultimaker Personal to doskonałe rozwiązanie programowe dla tych, którzy chcą poznać podstawowe zasady druku 3D - ze zdalnym drukowaniem za pośrednictwem Ultimaker Digital Factory i kursami e-learningowymi Ultimaker 3D Printing Academy.

2. Ultimaker Essentials

Ten plan oprogramowania jest tak samo dołączany do każdej drukarki 3D Ultimaker i zapewnia podstawowy dostęp do platformy Ultimaker dla użytkowników firmowych. Ultimaker Essentials oferuje narzędzia potrzebne do rozpoczęcia korzystania z druku 3D w firmie, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań informatycznych pod względem bezpieczeństwa. Zawiera takie funkcje jak zdalne zarządzanie drukarką, firewall, sprawdzone wtyczki oraz pozwala też na bezpośrednie wsparcie techniczne Ultimakera.

3. Ultimaker Professional

Jest to roczny plan subskrypcji, który dostarcza użytkownikom narzędzia programowe niezbędne do zwiększenia potencjału firmy w zakresie druku 3D. Funkcje takie jak biblioteka cyfrowa do przechowywania i udostępniania modeli, integracja z oprogramowaniem CAD oraz dostęp do elektronicznych kursów Ultimaker 3D Printing Academy umożliwiają efektywną współpracę i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

4. Ultimaker Excellence

Jest to roczny plan abonamentowy, który oferuje kompletne, dostosowane do potrzeb firmy rozwiązanie w zakresie transformacji cyfrowej. Niezależnie od wymagań biznesowych, mamy dla Ciebie otwartą platformę z dostępem do API, możliwością bezpiecznego logowania (SSO) oraz dedykowanymi godzinami pracy ekspertów - zapewniając Ci wsparcie, którego potrzebujesz, dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Płatna subskrypcja


Z obu planów podstawowych można w każdej chwili przenieść się do płatnego planu subskrypcyjnego Professional lub Excellence, aby skorzystać z dodatkowych funkcji i możliwości przez nie oferowanych.

Ultimaker Digital Factory to zaawansowane, oparte na chmurze narzędzia do łatwego, zdalnego zarządzania drukarkami 3D, projektami, zespołami i oprogramowaniem. Pozwala to zapewnić skalowalny przebieg pracy związanej z drukiem 3D, który napędza innowacje w całej firmie.

Ultimaker 3D Printing Academy to elastyczna platforma edukacyjna, która pozwala poznać tajniki druku 3D. Kursy opracowane przez ekspertów firmy Ultimaker umożliwiają szkolenie użytkowników w zakresie wiedzy dostosowanej do pełnionych przez nich funkcji, zapewniając maksymalne wykorzystanie technologii druku 3D w firmie.

Jaka pomoc techniczna jest zawarta w planach oprogramowania Ultimaker?

Od rozwiązywania problemów po niestandardowe godziny pracy ekspertów - fachowa pomoc techniczna firmy Ultimaker zapewnia sprawne przeprowadzenie transformacji cyfrowej. Firma Ultimaker oferuje zarówno pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z oprogramowaniem, jak i specjalistyczne wsparcie techniczne świadczone przez inżynierów danych czy inżynierów aplikacji, a także wsparcie w zakresie integracji, co oznacza, że firma otrzymuje potrzebną pomoc w odpowiednim czasie i miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej i dobrać odpowiednią drukarkę 3D do Twojego biznesu? Skontaktuj się z firmą get3D, gdzie otrzymasz pakiet informacji, które pozwolą Ci podjąć dobrą decyzję.


Źródło: get3D
Redaktor: MRR

Dodano 13.05.2021

get3D Sp. z o.o.
Sienkiewicza 59
90-009 Łódź
+48 42 630 50 50
Powiązane:
Partnerzy