Technologie addytywne w teorii i praktyce

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Ponad siedemdziesiąt wystąpień, trzy bloki tematyczne i jeden cel. Chcąc ukazać zarówno teoretyczne, jak i praktyczne zastosowanie technologii addytywnych, Sygnis New Technologies przygotowało comiesięczny cykl spotkań „Wiedza ma Warstwy” z ekspertami z wielu dziedzin.

Już od najbliższego poniedziałku, 22 lutego, co miesiąc będziecie mieli szansę zdobyć rzetelne informacje dzięki wystąpieniom poświęconym nowym technologiom w przemyśle, medycynie i sektorze naukowym. Do każdej z edycji zaproszeni zostaną wyjątkowi goście z czołowych firm i instytucji naukowych w Polsce i na Świecie, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i odkryciami.

Firmie Sygnis New Technologies bliskie są działania edukacyjne i popularyzatorskie, dlatego wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny. Każdy z uczestników ma możliwość wyboru spotkań wedle swoich zainteresowań, a także wpływu na dobór tematyki poprzez aktywne uczestnictwo i zachętę do wyrażania opinii na ich temat.

Podczas pierwszej edycji, oprócz wystąpień Sygnis, usłyszycie ekspertów z firm Cellink, Optotom i Xolo GmbH. Natomiast przez cały rok 2021, co miesiąc, pojawiać się będą kolejne serie spotkań dla głodnych wiedzy pasjonatów nowych technologii.

--> ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ! 


Źródło: Sygnis New Technologies
Redaktor: MRR

Dodano 17.02.2021

Sygnis SA
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
Powiązane:
Partnerzy