Wiadomości

Branża elementów złącznych spotka się on-line

 


Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® od pierwszej edycji mają międzynarodowy charakter. Rokrocznie ponad połowa Wystawców oraz Odwiedzających przyjeżdża z zagranicy, co stanowi unikalny charakter wydarzeń i mocny wyróżnik na tle konkurencji. W tym roku, ze względu na utrzymujące się obostrzenia w podróżowaniu oraz po licznych konsultacjach ze środowiskiem Wystawców i Partnerów, Zarząd firmy Targi w Krakowie podjął decyzję o przeniesieniu 5. Międzynarodowych Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® na rok 2022.


Była to bardzo trudna decyzja. Na pierwszym miejscu Organizatorzy stawiają jednak na jakość, nie zgadzają się na półśrodki, dlatego z szacunku do Wystawców i Zwiedzających zdecydowali przenieść termin stacjonarnej imprezy, tak aby utrzymać międzynarodowy charakter targów.

Równocześnie, w oczekiwaniu na przyszłoroczne wydarzenie Targi w Krakowie podjęły współpracę z Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, której owocem będą wirtualne spotkania B2B zaplanowane na 5-18 października 2021. Odbędą się one na specjalnie przygotowanej platformie kojarzącej producentów, dystrybutorów, sprzedawców, kupców i dostawców materiałów. Już dziś swoje uczestnictwo potwierdzili przedsiębiorcy z Białorusi, Chin, Estonii, Indii, Niemiec, Polski, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Udział w spotkaniach jest bezpłatny po rejestracji na https://fastener-poland-2021.b2match.io/

Dodatkowo wydarzeniu online towarzyszyć będzie e-katalog firm stanowiący bazę producentów i dystrybutorów elementów złącznych w kraju i na świecie. Katalog z prezentacjami dostępny jest na stronie wydarzenia: https://fastenerpoland.exposupport.pl/catalogue-online 

Organizatorzy zapraszają w dniach 5-18 października do udziału w spotkaniach w przestrzeni wirtualnej, a w 2022 już bez przeszkód - stacjonarnie.

--> Więcej informacji o wydarzeniu na 3don.pl

Źródło: Targi w Krakowie
Redaktor: MRR

Dodano 21.09.2021

Powiązane:
Partnerzy