Wiadomości

Dołącz do 9. Forum Inteligentnego Rozwoju

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Tegoroczne edycje Forum Inteligentnego Rozwoju zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsze spotkanie już w czerwcu, a kolejne, jubileuszowe w listopadzie. Tradycyjnie FIR skupi w jednym miejscu prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju. Nie zabraknie także licznych nowości i niespodzianek.


Rok 2024 jest dla Organizatora szczególny. Stawiając na ciągły rozwój postanowił zorganizować aż dwie edycje kongresu - wszystko po to, by nowatorskie pomysły i pionierskie rozwiązania mogły ponownie ujrzeć światło dzienne, a co za tym idzie, z sukcesem trafić na rynek i ułatwić nam codzienne życie.

Prestiż i medialny charakter wydarzenia

9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się już 20 czerwca. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star, w formule uroczystego bankietu, w trakcie którego nagrodzeni zostaną prawdziwi Liderzy Inteligentnego Rozwoju. 

W czasie Forum uczestnicy będą rozmawiać o tym, co istotne tu i teraz oraz o tym, co będzie czekało nas w niedalekiej przyszłości.

Organizatorzy stawiają także na medialny charakter wydarzenia. Uroczystą galę będzie moderował Maciej Kurzajewski, a transmisję kongresu online zapewnią największe media branżowe w Polsce – wśród nich Forbes.pl.

FIR to także idealne miejsce do wzajemnego sieciowania, które może być przepustką do nawiązania długofalowych współprac biznesowych. 

Świętuj jubileusz z Forum Inteligentnego Rozwoju

W dniach 21-22 listopada odbędzie się jubileuszowe Forum Inteligentnego Rozwoju. Gospodarzem dwudniowej, 10. Edycji kongresu będzie Uniejów. Wydarzenie poświęcone będzie oczywiście temu, co nowatorskie i innowacyjne. Wszystko to dzięki trzem specjalnym scenom, na których odbędą się wyjątkowe debaty z udziałem speakerów - innowatorów. Nagrodzeni zostaną także Ci, którzy dzięki swojej innowacyjnej działalności zasługują na rozgłos – zadba o niego bez wątpienia wyjątkowy prowadzący – Marcin Prokop.

Organizatorzy ponownie postawią na szerokie sieciowanie – uczestnicy będą mogli opowiedzieć o swoich nowatorskich rozwiązaniach i pomysłach.

Dołącz do obu edycji wydarzenia. Chęć swojego uczestnictwa możesz zgłosić za pośrednictwem strony internetowej www.irforum.pl – liczba miejsc ograniczona!

 

Źródło: Centrum Inteligentnego Rozwoju

 

Dodano 16.05.2024

Powiązane:
Partnerzy