Wiadomości

Odbierz zaproszenie na STOM i Dni Druku 3D 2024

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

W 2024 Przemysłowa Wiosna STOM w Targach Kielce będzie największa w historii! Ważnym elementem Przemysłowej Wiosny są Dni Druk 3D!


Salon Technologii Obróbki Metali STOM słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne.

Dni Druku 3D każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży. Wystawa z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

--> LISTA WYSTAWCÓW

Tradycyjnie portal 3don.pl jako patron medialny Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce oraz Dni Druku 3D ma dla Państwa Zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji on-line. UWAGA - na jeden adres e-mail można dokonać rejestracji tylko jednej osoby, ponieważ adres mailowy jest przypisany do jednego zwiedzającego i na kolejną osobę nie można już go użyć.

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> REJESTRACJA ON-LINE

 

Szczegóły wydarzenia dostępne są na --> www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/dni-druku-3d

 

Źródło: Targi Kielce


 

Dodano 08.02.2024

Powiązane:
Partnerzy