Wiadomości

Ostatnia szansa na udział w Konferencjach Axon Media

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

To już ostatni dzwonek na rejestrację udziału w dwóch ostatnich w 2023 roku Konferencjach Technicznych organizowanych przez Axon Media.


29 i 30 września w Lublinie odbędą się dwa spotkania o tematyce: „Efektywność energetyczna w przemyśle" oraz „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Dziś ostatnia szansa, by zapewnić sobie miejsce i skorzystać z wiedzy specjalistów.

Na sukces konferencji składa się odpowiednio dobrana formuła „Business to Business”. Część prelekcyjna i warsztatowa, wzbogacona jest o liczne stoiska wystawiennicze znanych firm, które cieszą się uznaniem i mają doświadczenie w proponowaniu dedykowanych rozwiązań. To idealne miejsce, by wymienić się wiedzą i zyskać nowy punkt widzenia. 

Więcej informacji oraz rejestracja:

--> 29 listopada 2023 r. - „Efektywność energetyczna w przemyśle”

--> 30 listopada 2023 r. - „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”


Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa, przerwy kawowe oraz materiały informacyjne.

Patroni Honorowi wydarzenia: Prezydent Miasta Lublin, Puławski Park Naukowo-Technologiczny, ZPP Lubelskie, Business Centre Club, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Śląski Klaster Lotniczy, Związek Polskich Przetwórców Mleka.

 

Źródło: Axon MediaDodano 27.11.2023

Powiązane:
Partnerzy