Wiadomości

Skuteczne transformacje fabryk na Smart Factory World 2022

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


W nowoczesnym procesie produkcyjnym kluczowy jest dostęp do aktualnych informacji umożliwiający podejmowanie szybszych, trafnych i świadomych decyzji, a w efekcie prowadzący do skuteczniejszego zarządzania produkcją. Podczas 
Smart Factory World 2022, 6 i 7 września w hotelu Novotel Centrum Katowice, eksperci opowiedzą o tym, jak wzrastać biznesowo pomimo spowolnienia gospodarczego.

Tak o konferencji opowiada redaktor naczelny Production Manager, Przemysław Ozga:


„Zapraszamy Cię do świata myślących organizacji, w których promowana jest kultura partycypacji o wysokim morale pracowników i zespołów, gotowych popełniać błędy, podchodzących z nieufnością do własnych sukcesów, aby te nie stały się fundamentem pod dyktat statusu-quo. Filozofia ciągłego doskonalenia zaczyna się od siebie, gdyż człowiek jest źródłem i końcem wszelkich wartości i procesów. Podczas wydarzenia zapytamy więc, co obecnie oznacza antykruchość i jak nasze ostatnie doświadczenia odciskają się na naszych organizacjach, gospodarkach i nas samych. Przedstawimy zwinnie środowiska produkcyjne, gotowe na chwiejność jutra, wykorzystujące rynkowe asymetrie i nowe możliwości. Zobaczymy udane transformacje fabryk, świadome zmiany, zostawiające dobre praktyki nietkniętymi, a rozwijające obszary liczące się w transparentach strategiach firm. Przejdziemy ścieżkę od nowatorskich modeli biznesowych firm produkcyjnych, przez nowe, elastyczne strategie, aż po linię produkcyjną (gemba) - miejsce, gdzie powstaje wartość naszych produktów. Będzie o technologiach. Usłyszymy czy prognozowane spowolnienie gospodarcze wymusi na firmach produkcyjnych wzrost innowacyjności i intensywniejsze inwestycje w technologie z dziedziny IIoT, robotyzacji lub chmury, a może będzie to czynnik hamujący nowatorskie projekty i inicjatywy.”


Zespół dwumiesięcznika Production Manager zaprasza właścicieli, członków zarządów i managerów fabryk i zakładów produkcyjnych na dwudniowe spotkanie pełne merytorycznej wiedzy opartej na najnowszych danych z sektora produkcji i przemysłu. 

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania m.in.:

  • ponad 25 wystąpień skoncentrowanych na dobrych i świadomych praktykach oraz na kwestiach strategicznych w produkcji,
  • 2 debat eksperckich,
  • Trendsetterów z branży produkcji.

Ponadto na zakończenie pierwszego dnia konferencji dla uczestników przewidziany wieczorny bankiet networkingowy VIP.

Aby dołączyć wystarczy wypełnić formularz zapisu na stronie: https://land.production-manager.pl/sfw2022

Partnerzy Smart Factory World 2022:

  • Partner strategiczny: IFS
  • Partnerzy: FANUC, Dassault Systemes, IPOsystem, Arkance Systems, SmartLunch, Kanri Soft
  • Partnerzy merytoryczni: EY Academy of Business, DPC Polska, Volkswagen Poznań, Levi’s, Quest Change Managers, Puratos, Avon, Strategy and Future, Volvo.

Źródło: Production Manager

Dodano 22.06.2022

Powiązane:
Partnerzy