Projektowanie 3D

Nowe Perspektywy 4.0 w branży metalowej

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 
W drugiej połowie września w Gdyni obędzie się trzecia już edycja wyjątkowego wydarzenia branży obróbki metalowej - Nowe Perspektywy 4.0.

Spotkanie, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 r. w Gdyni organizowane jest przez firmy Polteknik (maszyny i urządzenia do obróbki blach) i Stigo  (oprogramowanie i maszyny dla firm produkcyjnych). Nowe Perspektywy 4.0 to połączenie merytorycznych wykładów oraz warsztatów z wykorzystaniem wiodących na rynku maszyn do obróbki metalu. Dzięki uczestnictwu grona ekspertów jest to świetna okazja do ugruntowania wiedzy, wymiany opinii oraz nawiązania znajomości biznesowych.

Podczas pierwszej części, uczestnicy poznają tajniki oprogramowania CAD/CAM oraz zarządzania ofertami i produkcją – jakże istotnymi aspektami całego procesu, niejednokrotnie traktowanymi po macoszemu, a mającymi gigantyczny wpływ na efektywność działania. Dalej w części pokazowej w trakcie bezpośredniej interakcji z maszynami uczestnicy będą mieli możliwość kontaktu z maszynami wykonującymi uprzednio przygotowane detale – jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do kontaktu przed zakupem zarówno z maszyną, jak i z jej użytkownikami. 

W trakcie drugiego dnia spotkania do dyspozycji gości oddani zostaną inżynierowie na specjalne konsultacje. Warto wcześniej przygotować pytania, aby jeszcze efektywniej wykorzystać te spotkania.

Aby wziąć udział w III edycji Nowych Perspektyw 4.0, wystarczy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty. Formularz oraz więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: www.stigo.com.pl/nowe-perspektywy-4-0/

Więcej informacji o wydarzeniu na Staleo.pl


Źródło: Polteknik, Stigo

  

Dodano 19.08.2019

Powiązane:
Partnerzy