Wiadomości

Październik pod znakiem DNI DRUKU 3D

 


Branża targowa decyzją rządu została odmrożona 6 czerwca. W związku z rozporządzeniem szykuje się bardzo pracowita jesień w Targach Kielce. 

Sezon targowy w kieleckim ośrodku rozpocznie się od mocnego uderzenia - pierwszą wystawą, która odbędzie się po pandemicznej przerwie, będzie znany i ceniony na świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W 2020 roku MSPO było jedynym wydarzeniem branży obronnej, jakie się odbyło. Tegoroczny Salon już zapowiada się lepiej, światowi potentaci potwierdzają swój udział i zapowiadają technologiczne nowości. Jesienią w Targach Kielce spotkają się także specjaliści z branży gazowniczej, rolniczej, komunikacji miejskiej, strażackiej, tworzyw sztucznych czy sakralnej. 

W dniach od 19 do 21 października 2021 roku zainteresowani technologią 3D spotkają się podczas DNI DRUKU 3D, które stanowią integralną część „Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce”. W skład imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” wchodzi Kielecki Salon Technologii Obróbki Metali STOM - STOM-LASER, STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, CONTROL-STOM oraz wydarzenia uzupełniające: EXPO-SURFACE, KIELCE FLUID POWER, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO i Targi TEiA. Wydarzenia zaplanowane na 19-21 października 2021 roku zapowiadają się bardzo dobrze - powoli kończą się wolne miejsca w halach targowych, wystawcy szykują całą gamę nowości, będą nawet światowe premiery. Poprzednia edycja „Przemysłowej Wiosny” wyraźnie pokazała, że można zorganizować bezpieczne i skuteczne targi w czasie pandemii i, że właśnie w kryzysie takie spotkania są potrzebne jak nigdy. Targi Kielce zapraszają na „Przemysłową Wiosnę” jesienią 2021 roku.

Więcej informacji na: https://www.targikielce.pl/dni-druku-3d oraz na Profilu na Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait 
Źródło: Targi Kielce
Film: 3don.pl
Redaktor: MRR

Dodano 30.06.2021

Powiązane:
Partnerzy