Wiadomości

Grupa PTWP nowym organizatorem TOOLEX i ExpoWELDING

 


Grupa PTWP, wydawca branżowych tytułów oraz organizator konferencji, kongresów, a także imprez na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, przejęła od spółki Expo Silesia prawa do przeprowadzenia i kontynuacji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, 
Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING oraz Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie.


Gdy dowiedzieliśmy się, że Expo Silesia kończy działalność i dobre, sprawdzone wydarzenia z wieloletnią tradycją stoją pod znakiem zapytania, postanowiliśmy podjąć próbę ich zatrzymania w regionie - mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP. - Myślimy przyszłościowo i z troską o kondycję całego sektora branży eventowej, która z powodu pandemii Covid-19 znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Wierzymy, że warto zachować potencjał inicjatyw, które się sprawdzały i miały swoje stałe grono odbiorców - dodaje.


Organizację wszystkich trzech wydarzeń zaplanowano w przyszłym roku: Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie w dniach 7-9 stycznia 2022 r., Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w dniach 4-6 października 2022 r. oraz Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING w dniach 18-20 października 2022 r. Imprezy targowe odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Obecna na rynku od 26 lat, Grupa PTWPzajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC) - jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.


Źródło: Grupa PTWP
Zdjęcie: urbanity.pl
Redaktor: MRR

Dodano 28.04.2021

Powiązane:
Partnerzy