Wiadomości

Zmiana terminu targów 3D Solutions

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz obostrzeniami, które weszły w życie 17 października br. na terenie powiatu poznańskiego i miast Poznania zarząd Grupy MTP zadecydował o przeniesieniu bloku targów ITM Industry Europe, 3D Solutions, Modernlog oraz Subcontracting. Targi odbędą się w nowym terminie w dniach od 8 do 11  czerwca 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zespołu ITM Industry Europe, 3D Solutions, Modernlog i Subcontracting w sprawie przeniesienia wydarzenia:

„Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym regionie i obostrzeniami, które weszły w życie 17 października, na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania zaczął obowiązywać całkowity zakaz działalności związanej z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, konferencje i eventy. Wprowadzenie tzw. czerwonej strefy w regionie ma na celu ochronę przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Niestety uniemożliwia równocześnie organizację targów, w tym także zaplanowanego w terminie 3-6 listopada 2020 roku bloku targów ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions oraz Subcontracting.

W następstwie decyzji władz centralnych, zarząd Grupy MTP zadecydował o przeniesieniu bloku targów na termin 8-11 czerwca 2021 roku. Pragniemy Państwa równocześnie zapewnić, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjnej imprezy. Zależy nam bowiem, by kolejna edycja targów, które od lat kreują światowe trendy w przemyśle, była pod każdym względem wyjątkowa i komfortowa zarówno dla uczestników, wystawców, organizatorów, jak i każdego, kto związany jest z tworzeniem tak unikatowego wydarzenia.

Nie rezygnujemy jednak z organizacji towarzyszących targom wydarzeń, które odbywać się będą w wersji on-line i do udziału, w których serdecznie zapraszamy:

A już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Głęboko wierzymy, że przerwa w organizacji targów sprawi, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie, z jeszcze ciekawszą ekspozycją i wyjątkową atmosferą, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całego świata. 

Do zobaczenia w 2021 roku.”


Źródło: Grupa MTP
Redaktor: MRR

Dodano 19.10.2020

Powiązane:
Partnerzy