Wiadomości

Bezpłatny wstęp na TOOLEX 2020

 

 
   

Obecna sytuacja zmusiła przemysł targowy do wprowadzenia wielu zmian. Jednak nadal zasadniczą wartością targów dla przedsiębiorstw jest możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań oraz usług.

Spotkania biznesowe w trakcie organizowanych w dniach 29 września - 1 października br. Targów TOOLEX i OILexpo będą kamieniem milowy w ożywieniu i odbudowie gospodarki. W czasie Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo zaprezentują się producenci i dystrybutorzy obrabiarek, narzędzi, urządzeń do obróbki blach, aparatury kontrolno-pomiarowej, oprzyrządowania technologicznego,  oprogramowania oraz firmy działające i świadczące usługi dla branży metalowej.

Portal 3don.pl jako główny patron internetowy wydarzenia ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online. Zaproszenie z potwierdzeniem rejestracji należy okazać w strefie wejścia.

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

W obecnym, trudnym czasie 
Zespół Expo Silesia podjął szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników wydarzeń. Opracowane zostały rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających, jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

--> ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA

Jednocześnie z 13. edycją Targów TOOLEX odbędą się Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, a także Salony: Automatyzacji dla Automotive - TOOLEX dla Automotive oraz Łożysk i Elementów Napędowych - Przemysł w Ruchu.

Źródło: Expo Silesia, 3don.pl
Redaktor: MRR

Dodano 16.09.2020

Powiązane:
Partnerzy