Wiadomości

Informator Targów INNOFORM® 2020

 

 

Dla branży narzędziowo-przetwórczej wiosna zaczyna się od czwartej edycji Targów INNOFORM®. Wydarzenie oferuje niezliczone kontakty biznesowe, spotkania, rozmowy i nowe transakcje, a także okazję do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami. 

Według Wystawców tym, co wyróżnia INNOFORM® jest profil wystawy. Specjaliści branżowi i decydenci przyjeżdżają do Bydgoszczy na te trzy wyjątkowe dni. Każdy ma konkretny cel - chce dowiedzieć się o nowych produktach i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy oraz nawiązać współpracę z podwykonawcami. W mieście znajduje się prawie 200 firm przetwarzających materiały polimerowe i około 30 narzędziowni. Podobnie jak region kujawsko-pomorski jest światowym liderem w produkcji narzędzi, tak Międzynarodowe Targi INNOFORM® na północy kraju są wydarzeniem numer o tej tematyce.

Targi organizowane są przez Bydgoski Klaster Przemysłowy, który zrzesza kilkadziesiąt firm i Targi w Krakowie, które mają 20-letnie doświadczenie w organizowaniu wystaw, konferencji i sympozjów. Według badań wykonanych przez organizatorów w trakcie minionej edycji w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym na powierzchni 6000 m2 swoją ofertę przedstawiło 366 przedsiębiorstw. Wystawę zobaczyło blisko 4000 osób. Zainteresowanie targami rośnie z roku na rok. Firmy, które są w Bydgoszczy od pierwszej edycji, wezmą udział także w nadchodzącej tj. A. MARCINIAK OT, ELWIK ZAKŁAD TECHNOLOGICZNY, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, KNARR VERTRIEBS GmbH, MEUSBURGER GEORG GmbH, STÄUBLI, WADIM PLAST. Podczas edycji 2020 pojawią się także nowi wystawcy. Wśród nich, m.in.: CENTRUM TECHNIKI MACRO, ELBI WROCŁAW, HALBRONN SAS, KONRAD MICRO DRILL GmbH, LP NARZĘDZIA, MALA INDUSTRIES, MOLDE MATOS SA oraz wiele innych.

-->LISTA WYSTAWCÓW

-->NOWOŚCI TARGOWE

Od pierwszej edycji Targi INNOFORM® charakteryzują się ciekawym programem towarzyszącym. W tym roku nie będzie inaczej. Konferencja EKO-POLIMERY Gospodarka Obiegu Zamkniętego w przetwórstwie tworzyw polimerowych, przygotowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy zapowiada się interesująco. Uzupełnieniem konferencji będzie wystawa „EKO-POLIMERY – Drugie życie tworzyw” – na której zaprezentowane zostaną produkty z tworzyw biodegradowalnych oraz recyklingu. Odwiedzający wystawę będą patrzeć na przedmioty, które zostały przetworzone i ponownie wykorzystane. Wystawa pokaże, że właściwie przetworzone materiały polimerowe mają swoje drugie życie.o

Dla większości przedsiębiorców oszczędności są interesującą kwestią. Gdzie zatem ich szukać? Na to pytanie odpowiedzi można szukać podczas konferencji - Druk 3D w branży Narzędziowo-Przetwórczej zorganizowanej przed firmę CadXpert w drugim dniu targów. Spotkanie będzie okazją do uzyskania dodatkowych informacji na temat wytwarzania przyrostowego oraz technologii pomiarowych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wszystko, co musisz zrobić, to zaznaczyć opcję „Deklaruję chęć uczestnictwa w konferencji poświęconej drukowi 3D w branży narzędzi i przetwórstwa” podczas rejestracji online na stronie internetowej Targów INNOFORM®.

-->PROGRAM TOWARZYSZĄCY

Po raz kolejny w ramach Targów odbędzie się Giełda Kooperacyjna B2B. Wszyscy wystawcy i goście zarejestrowani na INNOFORM® 2020 mogą bezpłatnie uczestniczyć w giełdzie, która będzie miała miejsce 4 marca 2020 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa, aby wziąć udział w giełdzie, należy do dnia 28 lutego br. zarejestrować firmę on-line. Inicjatorem wydarzenia jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. 

-->GIEŁDA KOOPERACYJNA

Powodzenie firmy zależy w dużej mierze od kontaktów, które znajdują odzwierciedlenie w nowych zleceniach. Odbywająca się w ostatniej edycji Strefa Usług Przemysłowych była bardzo popularna. Okazała się doskonałą przestrzenią do budowy długofalowych relacji biznesowych. Dzięki pozytywnym opiniom organizatorzy postanowili przygotować strefę także i w tym roku. Wezmą w nim udział podwykonawcy, którzy oferują usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn. 

-->STREFA USŁUG PRZEMYSŁOWYCH

Targi oferują kompleksowy przegląd ofert, nowych trendów, cennych kontaktów czy nowych klientów. Wydarzenie to stanowi także perspektywę budowania relacji pracodawcy z potencjalnym pracownikiem i odwrotnie. Jeśli chcesz skorzystać z okazji, aby znaleźć pracowników lub natrafić na idealną pracę, dołączenie do Strefy Kariery. 

-->STREFA KARIERY

Jeśli chcesz odwiedzić Targi INNOFORM® w terminie od 3 do 5 marca 2020 r. zarejestruj się online i zyskaj potrójnie: zgarnij bezpłatną wejściówkę, wejdź błyskawicznie na Targi oraz weź udział w doskonale przygotowanym programie towarzyszącym. Rejestracji na stronie Targów trwa do 28 lutego br.

-->REJESTRACJA ON-LINE

-->INFORMACJE PRAKTYCZNE


Więcej o Targach INNOFORM® 2020 na 3don.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie


Dodano 25.02.2020

Powiązane:
Partnerzy