Wiadomości

Przemysłowo na Warsaw Industry Week 2019

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Już w listopadzie odbędzie się IV edycja Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2019. Szerokie spektrum salonów tematycznych wystawy pozwala poznać rozwiązania i technologie z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. 

Targi Warsaw Industry Week odbywające się w terminie 13-15 listopada w Ptak Warsa w Expo to przede wszystkim wydarzenie o charakterze kontraktacyjnym skierowane do przedstawicieli biznesu, podczas którego prezentują się wszystkie gałęzie branży przemysłowej. Wydarzenie rokrocznie przyciąga coraz więcej przedstawicieli środowisk produkcyjnych, dyrektorów generalnych, członków zarządu i specjalistów branżowych - chcących poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne w produkcji.

Wzorem ubiegłorocznej edycji, także i w tym roku wystawcy będą mogli skorzystać z dodatkowego programu Hosted Buyers – to skuteczna inicjatywa mająca na celu znalezienie nowych partnerów biznesowych i rozwój firm za granicami kraju. W ubiegłym roku w ramach programu odbyło się ponad 200 spotkań matchmaking’owych.  

Podczas tegorocznej wystawy organizatorzy spodziewają się blisko 400 wystawców, którzy zaprezentują ofertę w ramach ośmiu stref tematycznych:

  • Strefa Obróbki Metali 
  • Strefa Lakiernictwa  
  • Strefa Robotyki i Automatyki
  • Strefa Narzędzi
  • Strefa Hydrauliki i Pneumatyki
  • Strefa Lasery 4.0
  • Strefa Oprogramowania
  • Strefa Druku 3D

Jak podaje organizator, zeszłoroczną edycję targów odwiedziło 11 tys. gości. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby zwiedzających, głównie z sektorów: przemysł motoryzacyjny i producenci komponentów (EOM), producenci AGD, Przemysł lotniczy, stoczniowy, kolejowy, produkcja maszyn, urządzeń i narzędzi mechanicznych, produkcja i obróbka metali (stali, aluminium, frezowanie, skrawanie, konstrukcje stalowe), producenci farmaceutyczni i kosmetyczni, mechanika precyzyjna i optyka, przemysł elektryczny i elektroniczny.

Dla zainteresowanych uczestnictwem w Warsaw Industry Week 2019 przygotowane zostały bezpłatne wejściówki. Aby otrzymać wejściówkę, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie targów. Po rejestracji na podany e-mail zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. 

W harmonogramie targów jest bogaty program wydarzeń towarzyszących. Odwiedzający mogą spodziewać się licznych warsztatów, prezentacji produktowych, przykładów wdrożeń oraz bussines case’ów. W 2019 r. w czasie Głównej Konferencji „Instrumenty Przemysłu 4.0” goście poznają przykłady wdrożeń nowoczesnych technologii i innowacji w Polsce.

Na zwiedzających czekają liczne udogodnienia, takie jak bezpłatny parking, dostęp do internetu WiFi, punkty gastronomiczne. 

Więcej o Targach na Staleo.plŹródło: Ptak Warsa w Expo, Staleo.pl

Dodano 01.10.2019

Powiązane:
Partnerzy