Projektowanie 3D

Oprogramowanie SmartSlice w ofercie get3D

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


W dniu 1 lipca firma get3D nawiązała oficjalną współpracę z amerykańską firmą Teton Simulation - producentem nowatorskiego oprogramowania. Dzięki temu klienci mogą bezpośrednio w Polsce kupić flagowy produkt Teton Simulation - SmartSlice czyli plug-in do jednego z najbardziej znanych i rozpowszechnionych slicerów - programu CURA firmy Ultimaker.

W wielkim skrócie SmartSlice umożliwia automatyczne przeprowadzanie walidacji i optymalizacji parametrów drukowania w zależności od zakładanych parametrów wytrzymałościowych. 

Oprogramowanie SmartSlice pozwala na wyeliminowanie metody opartej na zasadzie prób i błędów w druku idealnych modeli, optymalizując parametry drukowania pod kątem wymagań wytrzymałościowych i opłacalności produkcji. Usuwa w ten sposób niepewność i możliwe błędy w wyborze odpowiednich ustawień, automatyzując ten proces i generując najlepsze potencjalne profile drukowania, tak aby możliwie jak najszybciej wytwarzać doskonałe użytkowo części. 

Masz możliwość wypróbowania wtyczki i oceny jak ten plug-in wpłynie na Twoje dotychczasowe drukowanie. Okres próbny wynosi 14 dni i możesz go aktywować klikając TUTAJ, lub instalując wtyczkę bezpośrednio z marketplace programu CURA.

Co dalej po upływie 14 dni? Masz pytania? Skontaktuj się z get3D! 

Źródło: get3D
Redaktor: MRR

Dodano 01.07.2021

get3D Sp. z o.o.
Wigury 21
90-319 Łódź
+48 42 630 50 50
Powiązane:
Partnerzy