Projektowanie 3D

HPE Technology Roadshow 2019

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Firma Hewlett Packard Enterprise zaprasza na HPE Technology Roadshow 2019.

HPE Technology Roadshow 2019 to cykl konferencji które wspierają tworzenie innowacyjnych organizacji czerpiących korzyści ze zwiększającej się ilości danych. W trakcie spotkań, HPE zaprezentuje możliwości transformacji współczesnego biznesu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

W trakcie najbliższego spotkania, które odbędzie się 19 września 2019 we Wrocławiu zespoły HPE i Intel® zaprezentują, w jaki sposób można transformować współczesny biznes, wykorzystując do tego najnowsze technologie. HPE InfoSight, HPE StoreOnce, HPE SimpliVity. To tylko część rozwiązań, które pomagają tworzyć nowoczesną organizację czerpiącą korzyści z zalewających nas danych. 

Nie zabraknie również wystąpień merytorycznych: Commvault i Veeam oraz sesji demo, podczas których specjaliści z AB i Veracomp zaprezentują rozwiązania HPE SimpliVity oraz HPE Hybrid Storage.

Wielowymiarowa ochrona danych w hybrydowej macierzy dyskowej HPE Nimble Storage.

Świat technologii RAID Triple+ Parity odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice. Krok po kroku dowiesz się, jak tworzyć szybkie kopie migawkowe oraz jak replikować i odtwarzać dane przy ich pomocy. Również Integracja z oprogramowaniem Veeam Backup & Replication stanie się prosta i intuicyjna, zwłaszcza gdy nad wszystkim czuwa InfoSight. SimpliVity- AB S.A.

Fast & Easy IT – Mission Impossible?

Podczas tej prezentacji poznasz wszystkie etapy przygotowania środowiska IT, zaczynając od połączenia podzespołów, aż do ostatecznych ustawień systemowych. Poczujesz się jak prawdziwy specjalista zmagający się nie tylko z konfiguracją, ale również z presją czasu… W specyficznych warunkach zaprezentujemy prostotę i szybkość procesu odzyskiwania maszyn wirtualnych i pojedynczych plików. W mig przekonasz się, że z rozwiązaniem HPE SimpliVity każda misja jest jak najbardziej wykonalna.

HPE Technology Roadshow 2019 – WROCŁAW 19.09.2019, Double Tree by Hilton, ul. Podwale 84 
Dla uczestników konferencji parking bezpłatny

REJESTRACJA NA STRONIE: HPE Technology Roadshow 2019


Źródło: HPE

Dodano 04.09.2019

Powiązane:
Partnerzy