Projektowanie 3D

STIGO zaprasza na USER DAY 2018

 

Fot.: STIGO Sp. z o.o.  

Firma STIGO zaprasza na VII edycję konferencji USER DAY. Tym razem spotkanie odbędzie się w dniach 24-25 maja br. w hotelu MOLO RESORT w Osieku. 

User Day to spotkanie branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych kierunków dotyczących oprogramowania oraz maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona specjalistów i autorytetów z wybranej dziedziny wydarzenie stanowi znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy. Jest to również impreza integrująca polskich i zagranicznych ekspertów. STIGO stwarza okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych. 

Podczas pierwszego dnia konferencji nie zabraknie najbardziej wyczekiwanych wykładów traktujących o oprogramowaniu do optymalizacji cięcia blach SigmaNEST. Wśród pozostałych omawianych zagadnień pojawią się m.in.: Zarządzanie produkcją w branży metalowej, Cięcie rur i profili, Oprogramowanie do gięcia, Wsparcie realizacji produkcji, Cięcie plazmowe i laserowe, Automatyzacja produkcji oraz Znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne. Drugi dzień spotkania tradycyjnie poświęcony będzie indywidualnym konsultacjom ze specjalistami STIGO.

AGENDA SPOTKANIA

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2018 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji na stronie: www.stigo.com.pl/user-day-2018 


Źródło: STIGO Sp. z o.o.

Dodano 08.05.2018

Powiązane:
Partnerzy