Gdzie we Wrocławiu można kupić drukarkę 3D?

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Gdzie we Wrocławiu można kupić drukarkę 3D? ul. Swobodna 37 lok 10.3 (Pasaż Zielińskiego) we Wrocławiu znajduje się nowy sklep stacjonarny Seb-comp.


Od poniedziałku do piątku (10:00-18:00) i w sobotę 10:00 – 15:00 można odebrać swoją drukarkę osobiście. Jeśli jednak brak czasu daje się we znaki zawsze można skontaktować się telefonicznie 790-388-308 lub mailowo: wroclaw@seb-comp.pl. Personel sklepu SEB COMP pomoże dobrać drukarkę 3D, niezbędne akcesoria oraz materiały do druku i zrealizuje zamówienie wysyłkowo.

Warto dodać, że wybór jest ogromny. W ofercie znaleźć można sprzęty takich marek jak: Zortrax, Prusa, HBOT 3D, Zmorph, Formlabs, Raise3D, Creatbot, Anycubic, Creality, Sinterit, Flashforge, Omni 3D, Ultimaker, Formbot, Peopoly, Wanhao, Photocentric, Blixet, Graften, Intamsys, Anet, XYZ Printing, DWS LAB, UBOT, BCN3D, 3D UP, Robo 3D, Moonray, Modix, Asiga i innych.

FDM/ SLA, LCD, DLP i pozostałe technologie przyrostowe są na wyciągnięcie ręki.

Najbardziej spopularyzowanymi drukarkami na światowym rynku są zdecydowanie drukarki FDM. Ta technologia znajduje zastosowanie nie tylko wśród pasjonatów druku 3D, ale również w szkołach i firmach. Drukarki FDM dostarczają rozwiązań w zakresie prototypowania, wytwarzania funkcjonalnych narzędzi oraz części i pozwalają na utrzymanie ruchu. Coraz więcej branż korzysta z funkcjonalności druku 3D. Filamenty takie jak PLA, ABS, PET-G, HIPS, NYLON, ASA i inne mniej oczywiste materiały są również dostępne w Seb-comp Wrocław.

W sklepie dostępny jest szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek FDM wielu producentów np. Devil Design, Spectrum, Rosa3D, F3D, Zortrax, Fiberlogy, Zmorph, Grupa Azoty – Tarfuse. Jeśli jednak okaże się, że druk z filamentu nie jest dla użytkownika optymalną technologią, w Seb-comp Wrocław jest możliwość skorzystania z oferty drukarek 3D wytwarzających modele z żywic. Ta metoda wytwarzania stała się narzędziem codziennej pracy w stomatologii i jubilerstwie.

Poza tym ofertę stomatologicznych i odlewniczych żywic z powodzeniem uzupełniają żywice inżynieryjne np. żywice wzbogacone włóknem szklanym, elastyczne, z podwyższoną odpornością temperaturową i wiele innych. Druk z żywicy nie ogranicza się jedynie do małych precyzyjnych elementów. Formlabs i ich produkt Form 3L oferuje obszar roboczy 33,5 /20 /30cm. Jeśli pojawiają się wątpliwości czy wybrać druk SLA, DLP czy LCD zawsze można skonsultować się z doradcą, który podpowie co najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Dziesięcioletnie doświadczenie firmy pokazało, że często do zbudowania kompleksowego wyposażenia poza drukarką 3D, przydatnym narzędziem jest skaner 3D. Jeśli realizacja projektu spotyka problem z zaprojektowaniem modelu od podstaw, skanowanie 3D może okazać się idealnym uzupełnieniem. SEb COMP dostarcza skanery zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów, firm takich jak Einscan, Rangevision, Artec, XYZ Printing, czy Matter and Form.

Kontakt ze sklepem Seb-comp we Wrocławiu

Seb-comp 51-608 Wrocław, ul. Swobodna 37 lok. 10.3 (Pasaż Zielińskiego). Tel.: 790-388-308, e-mail: wroclaw@seb-comp.pl

 

Źródło: SEB COMP

 

Dodano 20.04.2023

SEB-COMP
Al. Jana Pawła II 43a lok. 22a
01-001 Warszawa
+48 886 074 075
Powiązane:
Partnerzy