Stwórz Laboratorium Przyszłości z GLOBAL 3D

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Laboratoria Przyszłości to program zorientowany na szkoły podstawowe oraz ogólnokształcące szkoły artystyczne. Kreatywne myślenie oraz obsługa narzędzi to jedne z podstawowych umiejętności decydujących o rozwoju cywilizacyjnym, gospodarczym i społecznym. Wzrost innowacyjności oraz rozwój technologiczny spowodował, że umiejętności przede wszystkim w zakresie technologii i inżynierii - są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Laboratoria Przyszłości to krok w stronę wzmocnienia i uatrakcyjnienia dotychczasowego procesu zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności w tych obszarach przez uczniów.

W odpowiedzi na Rządowy projekt firma GLOBAL 3D - specjalizująca się we wdrożeniach technologii druku 3D w placówkach edukacyjnych oraz przemyśle, przygotowała propozycję wszystkich produktów wymienionych w „Katalogu wyposażenia”, w pełni realizujących założenia Ministerstwa, m.in.:

 1. drukarki 3D - posiadające zabudowane lub wymienne boki, łączność WiFi, zdalny podgląd wydruku, pole robocze min. 15cm x 15cm x 15cm, kompatybilny slicer, gwarancję co najmniej 12 miesięcy. Ponadto - autoryzowany serwis oraz wsparcie techniczne do 5 lat, SLA do 3 tygodni, instrukcję obsługi w języku polskim oraz interfejs w języku polskim lub angielskim.
  • Na potrzeby zakupionej drukarki 3D możliwy jest także zakup laptopa. Liczba zakupionych laptopów nie może przekroczyć liczby zakupionych drukarek.
 2. skanery 3D - idealne narzędzie do kształcenia młodych inżynierów. Uczy projektowania 3D, digitalizacji obiektów, prototypowania, inżynierii odwrotnej, wirtualnej rzeczywistości, tworzenia gier i animacji 3D. Zgodne z wymogami programu Laboratoria Przyszłości.
 3. mikrokontrolery - zestawy edukacyjne, które łączą naukę i zabawę. Oferowane przez firmę GLOBAL 3D mikrokontrolery zawierają zestawy akcesoriów zgodnych z wytycznymi projektu Laboratoria Przyszłości.
 4. stacje lutownicze - umożliwiające tworzenie układów scalonych z mikrokontrolerów i odpowiednich akcesoriów. Zapewniają wygodną i bezpieczną pracę.
 5. zestawy audio-wizualne - dające uczniom szansę profesjonalnego nagrywania filmów i robienia zdjęć. Pobudzające kreatywność, wyobraźnię i przede wszystkim - poszerzy wiedzę. 

Wszystkie urządzenia dostępne są na stronach internetowych: www.global3d.pl oraz www.laboratoriaprzyszlosci.tech.

GLOBAL 3D Drukarki


Eksperci GLOBAL 3D chętnie porozmawiają, telefonicznie lub w ramach video-rozmowy, aby wspólnie dobrać najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Szkół. GLOBAL 3D oferuje wsparcie w zakresie dostarczenia zintegrowanych systemów nowoczesnych narzędzi edukacyjnych wspierających nauczycieli w codziennej pracy. 

Ponadto zapewniają:

 • terminową realizację zamówień
 • wsparcie techniczne oraz cykliczne szkolenia z obsługi zakupionego sprzętu
 • pomoc w zakresie tworzenia dokumentacji przetargowej
 • wsparcie w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań na każdym etapie realizacji projektu Laboratoria Przyszłości.

Oferta GLOBAL 3D skierowana jest do Dyrektorów i Nauczycieli Szkół Podstawowych, ale i osób zajmujących się dostarczeniem pomocy edukacyjnych i wyposażenia do placówek oświatowych. 

Skontaktuj się z GLOBAL 3D:
Koordynator projektu
Marlena Gacek
tel: 77 433 23 33
e-mail: edukacja@global3d.pl

Wypracowane i wsparte dotychczasowymi doświadczeniami propozycje rozwiązań, przyniosą satysfakcję Nauczycielom, a Uczniom umożliwią rozwój kompetencji przyszłości.


Źródło: GLOBAL 3D
Redaktor: MRR

Dodano 23.11.2021

GLOBAL 3D S.C.
Rynek 40
48-300 Nysa
Powiązane:
Partnerzy