Ogólnopolska inicjatywa branży druku 3D

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Przedsiębiorcy i specjaliści z sektora nowych technologii upamiętniają 100-lecie otwarcia Targów Wschodnich.

25 września o godzinie 12:00, firmy zrzeszone wokół Dni Druku 3D, największej polskiej imprezy targowej dotyczącej druku 3D, opublikują na swoich kanałach społecznościowych film, który stanowi symboliczny hołd złożony polskim inżynierom i pracownikom przemysłowym. Zwrócą uwagę na ich dorobek, specyfikę rozwoju polskiego przemysłu przez cały XX wiek oraz ważną rolę targów, które niezmiennie ukazują pełen przekrój innowacji w dynamicznie zmieniającej się branży.

Zbliżająca się setna rocznica otwarcia Targów Wschodnich, w której wziął udział Naczelnik II Rzeczpospolitej Polskiej, Józef Piłsudski, to odpowiedni moment dla polskich firm z rozwijającego się obszaru druku 3D i nowych technologii hardware, by upamiętnić wysiłki i pracę wszystkich osób, które przez lata budowały i budują polski przemysł technologiczny.

Głównym celem inicjatywy jest zachęcenie do pogłębienia wiedzy i podtrzymania pamięci o dorobku polskiego przemysłu, określenie kluczowej roli targów w zrzeszaniu przedsiębiorstw i napędzaniu rozwoju branży, a także popularyzacja współczesnych dokonań inżynierów i specjalistów z sektorów Przemysłu 4.0, nowych technologii i druku 3D.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kampania informacyjna obejmująca udział podmiotów, których działalność dotyczy popularyzacji nowych technologii i przemysłu.


         Organizator                         Główny sponsor
Ogólnopolska inicjatywa branży druku 3DŹródło: Sygnis New Technologies

Dodano 22.09.2021

Sygnis SA
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
Powiązane:
Partnerzy