Sygnis powraca z kolejną dawką wiedzy

 


Trzy dni, troje prelegentów, ogromna dawka wiedzy ze świata nowych technologii. Już 28 września rozpoczyna się piąta edycja cyklu Wiedza ma Warstwy™. Światowej klasy przedstawiciele nauki, innowacji i biznesu zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne z trzech sektorów: biotechnologii, nanotechnologii i przemysłu jubilerskiego.

Sygnis New Technologies zaprasza na V edycję bezpłatnych spotkań z nowymi technologiami. Dzięki rozległej sieci kontaktów, Sygnis jest w stanie gościć światowej sławy innowatorów, badaczy i inżynierów. To wyjątkowa szansa na poznanie najnowszych rozwiązań, technik oraz dokonań naukowców z całego świata. Podczas 3-dniowego wydarzenia eksperci opowiedzą m. in. o systemach stereolitograficznych w służbie produkcji przemysłowej, tworzeniu biomimetycznych mikrośrodowisk in-vitro i o rutynowej analizie powierzchni metodą XPS w warunkach środowiskowych. 

Wiedza ma Warstwy™ to jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie wiedza i doświadczenie przekazywane jest bezpośrednio z miejsc gdzie powstają innowacje. Wszystko jest bezpłatne i odbędzie się online w dniach 28, 29 i 30 września 2021. Każde wystąpienie rozpoczyna się o godz. 12:00, liczba miejsc ograniczona!

--> ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Źródło: Sygnis New Technologies
Redaktor: MRR

Dodano 23.09.2021

Sygnis New Technologies
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
Powiązane:
Partnerzy