10 lat od sprzedaży pierwszej drukarki Ultimaker


Mija 10 lat od sprzedaży pierwszej drukarki Ultimaker w historii!  Jak to się zaczęło?


Ultimaker wyrósł z Protospace FabLab z siedzibą w Utrechcie, w Holandii. Zaczęło się od zwykłego projektu kilku przyjaciół próbujących stworzyć własną drukarkę 3D, która dostarczałaby dokładne, użyteczne części bez kosztów i kłopotów związanych z zastosowaniem dużych przemysłowych maszyn. Inspiracją dla tego projektu był projekt RepRap zapoczątkowany przez dr Adriana Bowyera.Efektem był zestaw DIY w postaci Ultimaker Orginal!Niecałe 2 lata później drukarka Ultimaker 2, później Ultimaker 3, aż w końcu linia S – Ultimaker S5!

W 2021 roku otworzył się kolejny rozdział historii Ultimakera wraz z odejściem Josa Burgera i objęciem stanowiska CEO przez Jürgena von Hollena. Kilka miesięcy po rozpoczęciu swojej kadencji podczas Ultimaker Transformation Summit, Jürgen przedstawił strategiczną wizję na najbliższe lata, którą możesz obejrzeć poniżej.


Urodziny kojarzą się z prezentami. Dla marki Ultimaker największym prezentem są zadowoleni klienci szerzący idę wykorzystania druku 3D zarówno w życiu codziennym jak i w przedsiębiorstwach, więc to oni przygotowali prezent dla innych! 

Do końca 30 września kupisz dowolną drukarkę Ultimaker z 10 % rabatem, ale to nie koniec, firma get3D przygotowała dodatkowy rabat.
Przy zakupie drukarki, otrzymasz swój indywidualny, wielorazowy kod rabatowy na filamenty i akcesoria, ważny 12 miesięcy w wysokości – 8 %. 

To najwyższy czas do rozpoczęcia zakupów! Jeśli masz pytania – napisz do get3D.


Źródło: get3D

Dodano 08.09.2021

get3D Sp. z o.o.
Sienkiewicza 59
90-009 Łódź
+48 42 630 50 50
Powiązane:
Partnerzy