Wiadomości

Startuje cykl podcastów Packaging Innovations


Ruszyła seria autorskich podcastów „Packaging Innovations - Rozmowy spakowane”, przygotowanych przez zespół Targów w Krakowie. Gośćmi spotkań będą znani eksperci, którzy opowiedzą o trendach w branży opakowań, jej palących problemach oraz perspektywach rozwoju.

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations od trzynastu lat działają na rzecz rozwoju biznesu dla branży opakowań oraz szerzenia wiedzy na jej temat. Cieszące się ogromną popularnością wykłady, organizowane na targach, w ramach strefy workShops, skłoniły organizatorów do pójścia o krok dalej. We współpracy z ekspertami powstał cykl podcastów poruszających bieżące problemy świata opakowań. 

Już w czerwcu wystąpią m.in. Konrad Nowakowski z PIOIRO, który opowie m.in. na temat ekoprojektowania opakowań, Tyberiusz Mazurek z Mondi Group będzie mówić o opakowaniach w e-commerce, natomiast Blanka Chmurzyńska-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego przedstawi trendy w opakowaniach dla kosmetyków. 

Jeżeli bliskie są Ci tematy związane z e-commerce, userexperience, omnichanel, sustainability, recyklingiem czy ecodesign lub dopiero rozpoczynasz przygodę z rynkiem opakowań i chcesz dowiedzieć się, czym żyje branża - przygotowany cykl podcastów jest właśnie dla Ciebie. Nagrania publikowane będą co tydzień na stronie targów Packaging Innovations.

Więcej informacji na stronie: https://packaginginnovations.pl/pl/program-towarzyszacy/rozmowy-spakowane-podcasty.html 


Źródło: Targi w Krakowie


Dodano 07.06.2021

Powiązane:
Partnerzy