Wiadomości

Weź udział w spotkaniu SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks


Już 14 kwietnia 2021 rozpocznie się dwudniowe spotkanie online SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks, która będzie zapowiedzią aktualnych trendów i nowości prezentowanych podczas wrześniowych targów w EXPO Kraków. 

W konferencji weźmie udział 13 prelegentów z 8 firm i jednej technicznej uczelni, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W 5 blokach tematycznych poruszymy 14 kluczowych zagadnień. Pierwszego dnia zostaną przedstawione tematy z zakresu bezpieczeństwa procesowego oraz obróbki, magazynowania i transportu materiałów sypkich i masowych. Drugiego natomiast, pod hasłem: „Utrzymaj się w ruchu” prelegenci omówią tematy z pogranicza: efektywności energetycznej i redukcji kosztów w utrzymaniu ruchu oraz modernizacji oświetlenia w zakładach produkcyjnych.

Wśród prelegentów przedstawiciele firm: 7BAR Sp. z o.o., e-engineer symulacje komputerowe, GRUPY WOLFF, MESco Sp. z o.o., NORD Napędy Sp. z o.o., SchahlLED Lighting GmbH, STERNET Sp. z o.o. oraz TheusLED. 

Organizatorzy do udziału zapraszają specjalistów z branży materiałów sypkich i masowych oraz z działów utrzymania ruchu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy jedynie zarejestrować się na stonie konferencji.

Harmonogram i rejestracja na stronie:
https://symas.krakow.pl/pl/virtual-talks.html

Katalog firm:
https://symas.exposupport.pl/wystawcy-th

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/750811448961444

Źródło: Targi w Krakowie
Redaktor: MRR

Dodano 13.04.2021

Powiązane:
Partnerzy