Wiadomości

Trwają przygotowania do Dni Druku 3D

 


Dni Druku 3D wchodzace w skład przemysłowego cyklu spod znaku STOM, zorganizowane w ubiegłym roku, po raz pierwszy jesienią, okazały się sukcesem. Mimo ograniczeń pandemicznych firmy oceniły uczestnictwo jako efektywne, wszyscy podkreślali także dbałość, z jaką Targi Kielce podeszły do kwestii bezpieczeństwa. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie się przedstawiała tej jesieni, ale „Przemysłowa Wiosna” udowodniła, że zwłaszcza w kryzysie warto stawiać na targi.

Targi Kielce i „Przemysłowa Wiosna” są od lat światową platformą spotkań całej branży maszynowej. W skład cyklu wchodzą: Dni Druku 3D, Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, Obróbki Blach i Cięcia STOM BLECH & CUTTING, Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS, Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER, Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA oraz Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY. Nawet w roku pandemii wydarzenie, mimo, że w innym terminie musiało się odbyć. I jak podkreślali wystawcy, wzięcie udziału w Przemysłowej Wiośnie jesienią okazało się doskonałym posunięciem.


Jesteśmy, ponieważ jest to najlepsza możliwość, żeby spotkać się z dotychczasowymi klientami i poznać nowych, potencjalnych klientów. Jest to też najlepsze miejsce do tego, by zaprezentować swoje produkty, nowości zawarte w ofercie, pracujące maszyny - tak udział firmy DIG ŚWITAŁA w Targach STOM 2020 podsumowała Marzena Rosa.


Warto zaznaczyć, że firma DIG już zgłosiła się na jesienne targi. Obok niej swój udział potwierdziły także między innymi: TRUMPF Polska, CNC-PROJEKT, Centrum Maszyn CNC, ITALTEC, SERON, BTC Maszyny Stolarczyk, PAX, METAL-TECHNIKA, FANUC Polska, Centrala Handlu Maszynami, TECHNOLOGIE FORMOWANIA METALI, TBI Technology, BOSCHERT POLSKA, CLOOS POLSK, GROB POLSKA, POL-WELT, ZDT TOP PORĘBA, BEKA-MAK MAKINA SANAYI VE TICARET, Fabryka Narzędzi GLOB, oraz HAIMER.

Stom 2020 yaskawa


Cykl przemysłowych wystaw w Targach Kielce co roku uzyskuje także ważne, merytoryczne wsparcie. Partnerem technologicznym Przemysłowej Wiosny po raz kolejny została firma SIAD, natomiast Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS po raz kolejny wystartuje razem z firmą YASKAWA. 

Po raz kolejny wystawy odbędą się nie jak zawsze wiosną, ale jesienią w dniach od 19 do 21 października. Kielecki ośrodek udowodnił już w zeszłym roku, że nawet w trudnych czasach pandemii potrafi zrobić bezpieczne i dobre targi. 

 
--> Więcej o Dniach Druku 3D na 3don.pl


Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR

Dodano 18.03.2021

Powiązane:
Partnerzy