Wiadomości

Zgłoś się na Polskie Stoisko Narodowe tworzone przez PAIH

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH tworzy Polskie Stoisko Narodowe podczas targów ITM Industry Europe 2020. Do 15 października 2020 trwa rekrutacja. Udział w Polskim Stoisku Narodowym to unikatowa szansa zaprezentowania swoich innowacyjnych produktów lub rozwiązań. 

Dlaczego warto dołączyć?  

  • Udział w Polskim Stoisku Narodowym to unikatowa szansa zaprezentowania swoich osiągnięć. Zapraszamy wszystkie firmy, które wprowadzają innowacyjne produkty lub rozwiązania.
  • Jeśli działasz w obszarze automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, produkcji nowoczesnych maszyn lub technologii - dołącz do drużyny PAIH.
  • Znajdź się pośród najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw i pokaż światu swoje dokonania.

Polskie Stoisko Narodowe to szyld oznaczający solidną markę i doświadczenie, a przede wszystkim bezpośrednie wsparcie polskich przedsiębiorstw przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. To niepowtarzalna okazja, aby wspólnie pokazać siłę polskiej przedsiębiorczości, wysoką jakość naszych usług i technologiczne zaawansowanie rozwiązań w biznesie.

Rekrutacja trwa do 15 października! 

Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu PAIH zaprasza wszystkie firmy, które wprowadzają innowacyjne produkty lub rozwiązania. Wyboru firm dokona specjalna komisja, która weźmie pod uwagę przede wszystkim profil działalności oraz atrakcyjność prezentowanej oferty. Co ważne, obszar aktywności zgłaszających się przedsiębiorstw musi pokrywać się z tematyką targów ITM INDUSTRY EUROPE.

--> DOWIEDZ SIĘ JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA STOISKO PAIH

Źródło: Grupa MTP
Redaktor: MRR

Dodano 14.10.2020

Powiązane:
Partnerzy