Wiadomości

Targi CONTROL-TECH przesunięte

 

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo gości, wystawców, zwiedzających i pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku.

Targi CONTROL-TECH będące częścią cyklu imprez odbywających się pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Jesień w Targach Kielce”, pierwotnie planowane w dniach od 29 września do 1 października odbędzie się dwa tygodnie później w terminie 14-16 października 2020.

W ramach cyklu odbędą się także Targi: METAL, ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING oraz HEAT TREATMENT. 

Poniżej komunikat organizatora: 

„Szanowni Państwo, 
Od kilkudziesięciu lat łączymy ludzi w biznesie: umożliwiamy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań, które pomagają firmom się rozwijać. 

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie wielu wydarzeń, na poziomie, którego wspólnie oczekujemy, jest niemożliwe. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku. 

Wiodące w naszej części Europy Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, pierwotnie planowane od 29 września do 1 października odbędą się dwa tygodnie później od 14 do 16 października 2020. 

Dołożymy wszelkich starań, aby targi METAL w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie. Zapewnimy Państwu nie tylko możliwość spotkania klientów i partnerów biznesowych, okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, ale również kompleksowe wsparcie promocyjne wystawców: relacje w polskich i zagranicznych mediach, udział w programach radiowych i telewizyjnych, kampanie reklamowe w sieci i na terenie obiektów targowych. 

Jesteśmy głęboko przekonani, że wykażecie Państwo zrozumienie i podobnie jak my zaangażujecie się w odbudowanie zachwianej gospodarki, którą wspólnie tworzymy.”

Ogłosił Prezes Zarządu dr Andrzej Mochoń.


Więcej o Targach na 3don.pl


Źródło: Targi Kielce S.A.

Dodano 25.03.2020

Powiązane:
Partnerzy