Wiadomości

A&T - Automation & Testing 2021 w wirtualnej odsłonie


W dniach 10-12 lutego 2021 odbędzie się wirtualna edycja targów A&T - Automation & Testing dedykowanych innowacjom, technologiom i kompetencjom 4.0.


ICE – Sekcja Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej w Warszawie zaprasza do bezpłatnego uczestnictwa poprzez platformę umożliwiającą spotkania B2B z wystawcami oraz WIRTUALNE ZWIEDZANIE interesujących włoskich firm w towarzystwie ich pracowników.

Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do firm z branż: motoryzacyjnej, technologii przyrostowych, opakowaniowej, a zwłaszcza eko-opakowaniowej oraz zainteresowanych kooperacją przemysłową.

W ubiegłorocznej edycji targów w 2019 uczestniczyło 400 wystawców i 15 tys. odwiedzających, odbyło się 11 seminariów, 12 specjalistycznych sesji i 63 warsztaty kształcące i spotkania biznesowe. 

Formularz zgłoszeniowy do bezpłatnego zwiedzania wirtualnej edycji 2021 pod linkiem -->Formularz załgoszenia

W komitecie naukowym wydarzenia znajdują się przedstawiciele świata uniwersyteckiego, politechnik, najlepszych włoskich firm przemysłowych od Leonardo po FCA oraz międzynarodowych od Microsoft po Tim.

A&T - Automation & Testing 2021 w wirtualnej odsłonie


Firmy zainteresowane uczestnictwem w ramach oficjalnej delegacji polskiej proszone są o wypełnienie zgłoszenia pod linkiem -->Formularz zgłoszenia

Zgłoszenie zostanie przekazane przez ICE organizatorom targów. Firmy z branży motoryzacyjnej proszone są, o wskazanie jakich technologii poszukują na targach.

W sprawie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji prosimy kontaktować się z panią Izabelą Laskowską, analitykiem rynku z ICE – Sekcji Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej w Warszawie (tel.22 6280243, i.laskowska@ice.it). 

Więcej informacji na stronie https://aetevent.com

Źródło: ICE – Sekcja Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej w Warszawie

Dodano 23.01.2021

Powiązane:
Partnerzy