Branżowe

PLASTPOL 2023 - Kielce [23.5.2023]


Targi Kielce zapraszają do udziału w XXVII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbędą się w dniach od 23 do 26 maja 2023 r.

Targi PLASTPOL to jedna z największych wystaw w Polsce i Europie Wschodniej dedykowanych branży tworzyw sztucznych i przyciąga niemal wszystkie wiodące firmy działające w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Ekonomiczny potencjał Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy od lat dostrzegają zarówno debiutanci, jak i doświadczeni „gracze” branży plastików. PLASTPOL to kompleksowa prezentacja liderów polskiego i zagranicznego rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu.

Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL obejmują wszystkie obszary przetwórstwa tworzyw sztucznych, począwszy od pierwszych etapów produkcji tworzywa, a skończywszy na jego utylizacji i recyklingu.

Wśród prezentowanych podczas targów produktów znajdują się przede wszystkim maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych, formy i narzędzia stosowane w przemyśle tworzyw sztucznych, a także szeroka gama tworzyw sztucznych, komponentów, technologii recyklingu i systemów informatycznych stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Technologie i produkty finalne wystawiają również firmy specjalizujące się w systemach pakowania. 

Wydarzenia organizowane w kieleckiej przestrzeni wystawienniczej przyzwyczaiły nas nie tylko do bogatej oferty tematycznej, czy możliwości poszerzenia kontaktów biznesowych, ale też jako miejsce do zdobywania specjalistycznej wiedzy. W programie wydarzenia tradycyjnie nie zabraknie specjalistycznych konferencji oraz paneli dyskusyjnych, podczas których zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym produkcji form wtryskowych, optymalizacji procesu produkcyjnego.

Targi PLASTPOL to miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu ciekawych nowości i debiutów firm. 

Zakres branżowy targów PLASTPOL:

  • Technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Opakowania
  • Wzornictwo
  • Tworzywa sztuczne
  • Przetwórstwo gumy
  • Recykling.


Strona www: 
www.targikielce.pl/plastpol

Miejsce:
TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Kontakt:
Dyrektor projektu
Kamil Perz 
tel.:  41 365 12 30
e-mail: perz.kamil@targikielce.pl


zakończona
Powiązane:
Partnerzy