Branżowe

DNI DRUKU 3D 2022 - Kielce [5.4.2022]


Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Polska oraz Targi Kielce zapraszają do udziału w XIII edycji Dni Druku 3D, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w ramach cyklicznego wydarzenia „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”.


Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” cieszący się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem.

Dni Druku 3D podczas Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży. Wystawa z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

W tym samym czasie odbędą się wystawy związane z obróbką metali, blach, technologią laserową, komponentami łączącymi i mocującymi, robotyzacją, automatyzacją, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-FIX, STOM-ROBOTICS, FLUID POWER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Strona www: 
www.targikielce.pl/dni-druku-3d

Miejsce:
TARGI KIELCE 
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Kontakt:
Paweł Rokita
e-mail: pawel.rokita@fablabkielce.pl 
tel.: +48 535 134 043

Janusz Wójcik 
e-mail: janusz.wojcik@fablabkielce.pl 
tel.: +48 793 070 053 

Agata Boroń 
tel.: 41 365 14 01 
e-mail: boron.agata@targikielce.pl 


za 126 dni
Powiązane:
Partnerzy