Branżowe

TIMTOS 2023 - Tajpej [6.3.2023]

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) oraz TAMI (Stowarzyszenie Przemysłu Maszynowego) zapraszają do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek TIMTOS 2023, które odbędą się w dniach od 6 do 11 marca 2023 roku w trzech halach - Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym Taipei Nangang (hala 1, hala 2) i Taipei World Trade Center (hala 1).


Przemysł obrabiarek stanowi kluczowy element tajwańskiego przemysłu maszynowego. Tajwan był piątym co do wielkości producentem obrabiarek na świecie w 2021 roku.

TIMTOS 2023 z pewnością będzie znaczącym międzynarodowym wydarzeniem w branży maszynowej, to jedne z największych na świecie targów obrabiarek. Jest to ważna platforma dla firm krajowych i międzynarodowych do zaprezentowania swoich najnowszych produktów, inteligentnych rozwiązań produkcyjnych oraz fachowej wiedzy w zakresie Przemysłu 4.0. TIMTOS służy również jako trampolina do rozszerzenia działalności na rynki azjatyckie i globalne.

Podczas TIMTOS 2023 zaprezentowany zostanie cały ekosystem obróbki metali, od kluczowych komponentów po inteligentne rozwiązania produkcyjne, tak aby obróbka była inteligentniejsza, wydajniejsza i bardziej zrównoważona. Według organizatora, TIMTOS skupi się na kwestii „niskoemisyjnych łańcuchów dostaw”. Na wystawie zostaną wyróżnione inteligentne rozwiązania, które integrują koncepcje cyfryzacji i redukcji emisji dwutlenku węgla.

Strona www:
www.timtos.com.tw


Miejsce:
Taipei World Trade Center
No. 5, Section 5, Xinyi Rd
Xinyi District, Taipei City, Tajwan

Nangang Exhibition Center - hala 1 i 2
No.1, Jingmao 2nd Rd., Nangang District,
Taipei City 11568, Tajwan

 

za 32 dni
Powiązane:
Partnerzy