Branżowe

Jak oszczędzać z NX i drukarką 3D w branży automotive - Online [23.11.2020]


Firma CadXpert oraz GM System zapraszają na bezpłatne webinarium „Jak oszczędzać z NX i drukarką 3D w branży automotive”, które odbędzie się 23 listopada w poniedziałek o godz. 11:00.

Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na branżę motoryzacyjną na całym świecie. Ucierpiały na tym także polskie firmy, które w większości dostarczają komponenty dla producentów znanych marek pojazdów. Jak optymalizować pracę, oszczędzając czas oraz koszty? Jak przygotować się na nowe wyzwania? Na te pytania postarają się odpowiedzieć specjaliści z firm CadXpert oraz GM System podczas zbliżającego się webinarium.

Dostęp do wirtualnego pokoju znajduje się pod adresem: https://bit.ly/nx-druk3D-auto. Oglądaj na żywo lub zarejestruj się, by otrzymać nagranie spotkania.

Technologie druku 3D mogą być wykorzystane w wielu obszarach produkcji od prototypowania do druku narzędzi montażowych lub części zamiennych. Możliwość wykonania danego elementu bezpośrednio w firmie pozwala pominąć łańcuch dostaw, który został przerwany na przykład na skutek panującej pandemii. Podczas szkolenia online eksperci z GM System zaprezentują, jak wymodelować wybrane projekty w oprogramowaniu Siemens NX CAD. Następnie części zostaną zaprezentowane po wydruku. Specjaliści z CadXpert opowiedzą, jakie parametry zostały dobrane do wydrukowania danych elementów.

Agenda webinarium:

  • W jakich obszarach produkcji możemy stosować elementy z drukarki 3D?
  • Przykłady zastosowań w firmach z branży automotive oraz kalkulacja kosztów.
  • Modelowanie w NX - projekt panelu deski rozdzielczej z teksturą oraz gałki drążka zmiany biegów.
  • Prezentacja wydruków 3D.

Strona www:
https://cadxpert.pl/wydarzenia/webinar-jak-oszczedzac-z-nx-i-drukarka-3d-w-branzy-automotive/


zakończona
Powiązane:
Partnerzy