Branżowe

TCT 3SIXTY 2023 - Birmingham [7.6.2023]

W Birmingham w terminie od 7 do 8 czerwca 2023 r. odbędzie się jedno z najbardziej wpływowych wydarzeń związanych z drukiem 3D i produkcją addytywną w Wielkiej Brytanii - Targi TCT 3SIXTY 2023.


Czerwiec 2023 r. zgromadzi wiodących na rynku dostawców technologii, znakomite firmy usługowe oraz największą bezpłatną Konferencję dotyczącą wytwarzania przyrostowego i drukowania 3D.

TCT 3SIXTY to wystawa mająca na celu rozwinięcie prawdziwego zrozumienia potencjału wytwarzania przyrostowego i technologii drukowania 3D na wszystkich poziomach projektowania, inżynierii i produkcji. TCT 3Sixty to idealna platforma do zaprezentowania kluczowym nabywcom technologii, innowacji i specjalistycznej wiedzy. 

Niezależnie od tego, czy jesteś uznanym liderem rynku, czy start-upem, który chce przebić się do branży, TCT 3Sixty stawia Twoją firmę w samym sercu brytyjskiego rynku wytwarzania przyrostowego i druku 3D.

Targi TCT 3SIXTY to bezpłatne wydarzenie, którego nie może pominąć ten, kto chce ocenić, wdrożyć lub zoptymalizować druk 3D i produkcję addytywną w swojej firmie. 

Strona www:
https://tct3sixty.com/

Miejsce:
National Exhibition Centre
North Ave, Marston Green Birmingham
B40 1NT Wielka Brytania 

 

 

 
za 5 dni
Powiązane:
Partnerzy