Branżowe

Warsaw Industry Automatica 2023 - Nadarzyn [9.5.2023]


Ptak Warsaw Expo zaprasza do udziału w Targach Warsaw Industry Automatica, które odbędą się w dniach 9-11 maja 2023 roku.


Warsaw Automatica Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z automatyką i robotyką. Warsaw Automatica Expo ma stanowić przestrzeń dla rozwoju firm oferujących produkty i najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji, jak również całego przemysłu, szczególnie w zakresie czwartej rewolucji przemysłowej.

Targi automatyki i robotyki w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie swoich produktów i usług przed tysiącami profesjonalistów z różnych branż. Będąc częścią tej międzynarodowej imprezy, wystawcy zyskują szansę na przeprowadzenie rozmów z przedstawicielami polskiego i zagranicznego przemysłu. Targi to doskonała platforma do budowania cennych relacji biznesowych, które zaowocują nowymi kontraktami. Szeroki zakres branżowy wydarzania przyciągnie do Ptak Warsaw Expo przedstawicieli firm i przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi przemysłu. 

Podczas 3 dni targów Warsaw Automatica Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania dla przemysłu. Ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na organizację wydarzenia pozwoli na zaprezentowanie szerokiej gamy sprzętu, maszyn oraz narzędzi umożliwiających automatyzację i robotyzację produkcji.

Strona www:
www.automaticaexpo.com

Miejsce:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn.

 

zakończona
Powiązane:
Partnerzy