Branżowe

Moto Idea 2022 - Łódź [27.9.2022]


Tegoroczna edycja Konferencji Motoryzacyjnej Moto Idea 2022 odbędzie się w terminie 27-28 września 2022 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. 

Moto Idea to najważniejszy event branżowy w Polsce. W tym roku organizatorzy spodziewają się aż 250 uczestników - osoby zarządzające największymi fabrykami w kraju, producentów i dostawców części i komponentów, dostawców innowacyjnych rozwiązań dla motobranży, przedstawicieli działów zakupowych, organizacje pracodawców i centra badawcze, firmy certyfikujące, kancelarie prawne i banki, środowiska naukowe i akademickie. 

Podczas spotkania Moto Idea będzie miała miejsce premiera najnowszego, 6. edycji MotoBarometru, raportu badającego nastroje w branży automotive.

Dwudniowe spotkanie będzie okazją do omówienia kluczowych wyzwań, przed którymi stoi branża. Szczególne miejsce zajmą tematy funkcjonowania firm w niestabilnym otoczeniu, związanych w szczególności z sytuacją geopolityczną, kryzysem półprzewodnikowym, deficytami kompetencji pracowniczych czy strategią zrównoważonego rozwoju.

Do wystąpień na motoideowej scenie została zaproszona starannie dobrana grupa ekspertów, posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w obszarach związanych z produkcją, jakością oraz zatrudnieniem. Wśród tegorocznych prelegentów i panelistów są znani i cenieni eksperci m.in. Paweł Borys, Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Agnieszka Zielińska, Dyrektor Polskiego Forum HR, Dr Maciej Kawecki, Digital EU Ambassador czy Cywilny Ekspert ds. Wojskowości, Jarosław Wolski.

Zostało już niewiele czasu na zakup biletów na konferencję motoryzacyjną Moto Idea 2022. Jeszcze mniej, by dokonać zakupu w promocyjnej cenie - z dn. 10 września ceny rosną!

Strona www:
www.moto-idea.pl 

Miejsce:
DoubleTree by Hilton Łódź
ul. Łąkowa 29
90-554 Łódź

Kontakt:

Kontakt dla mediów i sponsorów
Jacek Opala
mobile: +48 515 137 719
jacek.opala@exactsystems.com

Kontakt dla uczestników
Kinga Mieruszyńska
mobile: +48 514 693 544
kinga.mieruszynska@exactsystems.com

Powiązane:
Partnerzy