Branżowe

TOP automotive 2022 - Zawiercie [15.9.2022]


W dniach 15-16 września w hotelu Villa Verde w Zawierciu odbędzie się VIII edycja Konferencji TOP automotive, organizowana przez firmę SQD Alliance.

W tym roku, po dwóch latach online, powraca ona do formy stacjonarnej. Oznacza to spotkanie w szerokim gronie specjalistów z zakresu automotive, możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z innymi uczestnikami oraz niepowtarzalną atmosferę Konferencji.

W ciągu dwóch dni aż dziewięciu ekspertów z branży automotive wygłosi prelekcje odpowiadające na bieżące oczekiwania rynku motoryzacyjnego. Zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami merytoryczną wiedzą przekazaną w angażującej formie, a także odpowiedzą na zadawane pytania. Będzie też okazja do wzięcia udziału w warsztatach, debacie i uroczystym bankiecie.

Pierwszego dnia Konferencji skupimy się na zagadnieniach dotyczących: nowości w branży automotive, przemysłu motoryzacyjnego w Europie, nowości i zmian w wymaganiach klientów branży samochodowej, a także bezpieczeństwa funkcjonalnego, cyberbezpieczeństwa i TISAX oraz wyzwań związanych z implementacją metod w organizacji. Drugiego dnia zajmiemy się narzędziami jakościowymi. Wygłoszone zostaną prelekcje na temat sprawnego zarządzania łańcuchem dostaw oraz faktów i mitów w zagadnieniach dotyczących kluczowych metod jakości przemysłu motoryzacyjnego. Dowiemy się więcej o skuteczności procesu certyfikacji na zgodność z IATF 16949 pod kątem redukcji ryzyk i osiągania celów biznesowych.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej – www.topautomotive.pl. Odwiedź stronę wydarzenia i zapoznaj się ze szczegółami.

Liczba uczestników jest ograniczona. Osoby, które zgłoszą się do udziału w wydarzeniu w terminie do 30 czerwca, otrzymują zniżkę.

Strona www:
https://topautomotive.pl/


zakończona
Powiązane:
Partnerzy