Branżowe

Prezentacja skanera eviXscan 3D FinePrecision - Online [8.4.2021]


Akademia eviXscan 3D zaprasza na webinar „Prezentacja skanera eviXscan 3D FinePrecision i systemów zrobotyzowanych”, który odbędzie się 8 kwietnia 2021 roku.

W dobie Przemysłu 4.0 coraz powszechniej spotykanym rozwiązaniem jest integracja skanera z robotem, która pozwala na zautomatyzowanie procesu skanowania, minimalizując tym samym pracę operatora. Dzięki współpracy skanerów z robotami kolaboracyjnymi procesy, takie jak skanowanie na linii produkcyjnej, kontrola jakości czy aplikacje pomiarowe dla konkretnych detali odbywają się w wysokiej precyzji i najwyższej jakości.

Podczas webinaru zostaną zaprezentowane:
  • najnowszy skaner eviXscan 3D FinePrecision,
  • przykłady współpracy skanerów 3D produkowanych przez firmę Evatronix z robotami Universal Robots (UR).
Podczas webinaru Karol Habryka, inżynier wsparcia technicznego UR omówi, w jaki sposób elastyczność robotów pozwala na realizację wyzwań współczesnego przemysłu 4.0. Z kolei eksperci firmy Evatronix: Paweł Knapek, starszy specjalista ds. skanowania i modelowania 3D, oraz Patrycjusz Dorosz, menadżer eksportu skanerów eviXscan 3D, na konkretnych przykładach zaprezentują rozwiązania dla automatyzacji linii produkcyjnej, dla aplikacji pomiarowej detali odlewnych oraz aplikacji pomiarowej dla detali wtryskowych.

Webinar Akademii eviXscan 3D odbędzie się 8 kwietnia w dwóch odsłonach:

  • blok w języku polskim: o godzinie 11:00,
  • blok w języku angielskim: o godzinie 16:00 CET.

Zarejestruj się, by obejrzeć na żywo lub otrzymać dostęp do nagrania.

--> REJESTRACJA ON-LINE


Strona www:
evixscan3d.pl

Miejsce:
Platformie Get Response

zakończona
Powiązane:
Partnerzy