Branżowe

HANNOVER MESSE 2021 - Online [12.4.2021]


Najważniejsze Targi technologiczne na świecie - HANNOVER MESSE odbędą się w dniach od 12 do 16 kwietnia 2021 r. w formie cyfrowego wydarzenia pionierskiego.

Od dziesięcioleci HANNOVER MESSE jest miejscem spotkań pionierów innowacji przemysłowych, którzy prezentują nowe technologie międzynarodowej publiczności. 

W związku z obecną sytuacją związaną z Covid-19, Deutsche Messe AG, wraz z wystawcami HANNOVER MESSE, zdecydowało się w kwietniu 2021 roku zorganizować wiodące na świecie targi przemysłowe w formacie czysto cyfrowym.

Cyfrowe HANNOVER MESSE skupi się na kompleksowym programie konferencji, cyfryzacji prezentacji produktów i kojarzeniu biznesowym opartym na oprogramowaniu. Goście będą mogli szybko uzyskać przegląd nowości produktowych oraz skorzystać z nowych narzędzi, aby nawiązać bezpośredni kontakt z firmami, które są dla nich istotne. W ten sposób HANNOVER MESSE zaoferuje swoim wystawcom maksymalny zasięg cyfrowy i nadal będzie ułatwiać bliską wymianę między biznesem, nauką i polityką.

Strona www:
www.hannovermesse.de

Miejsce: 
Online

Kontakt:
Zespół HANNOVER MESSE 
Deutsche Messe 
tel.: +49 511 89 - 34466

zakończona
Powiązane:
Partnerzy