Branżowe

Konsument w świecie nowych cyfrowych możliwości - Warszawa [29.11.2023]


Konfederacja Lewiatan zaprasza w dniach 29-30 listopada 2023 do udziału w wydarzeniu „Konsument w świecie nowych cyfrowych możliwości”


W jaki sposób biznes korzysta z atutów transformacji cyfrowej oraz rozwiązań i narzędzi technologicznych, by zbliżyć się do klientów? O tym, jak technologie wpływają na działania firm i decyzje zakupowe, porozmawiają eksperci i praktycy na konferencji „Konsument w świecie nowych cyfrowych możliwości”. Pierwszy dzień to spotkanie stacjonarne w siedziba Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, drugiego dnia zaplanowane są warsztaty online.

Postawy konsumentów a transformacja cyfrowa

Uczestnicy paneli i warsztatów podejmą tematykę zmieniających się postaw konsumentów. Debaty obejmą zagadnienia cyfrowej transformacji, między innymi w kontekście młodych generacji klientów.

Tematem dyskusji będzie również próba charakterystyki wykorzystywania technologii mobilnych przez Gen Z w procesie podejmowania decyzji zakupowych. Eksperci zastanowią się też, czy istnieją określone wzorce zachowań dla tego pokolenia.

Social media w segmencie konsumenckim

Jak docierać przez social media do właściwych grup odbiorców, jak prowadzić social media w segmencie e-commerce i na jakie treści jest największe zapotrzebowanie – opowiedzą przedstawiciele nauki i biznesu – Szkoły Głównej Handlowej i firmy Amazon.

Będzie też o tym, czy warto współpracować z influencerami - organizatorzy zaprosili Cypriana Węgrzyna (influencera @cypriano_italiano), a także czy krótka forma – przekaz wideo bądź tekst – to chwilowa moda czy już stabilny trend.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. 

--> REJESTRACJA ON-LINE

Strona www:
www.lewiatan.org/wydarzenia/konferencja-konsument-w-swiecie-nowych-cyfrowych-mozliwosci-2

Miejsce:
Szkoła Główna Handlowa
al. Niepodległości 162
Warszawa

Kontakt:
Tomasz Paszkiewicz
Departament Wydarzeń
tpaszkiewicz@konfederacjalewiatan.pl  

 

 

Źródło: Konfederacja Lewiatan

 

 

 

zakończona
Powiązane:
Partnerzy