Branżowe

Automatyzacja i robotyzacja produkcji - Olsztyn [21.9.2023]


Konferencja Techniczna „Automatyzacja i robotyzacja w zakładach produkcyjnych. Kierunek przemysł 4.0” organizowana przez Axon Media odbędzie się w Hotelu Omega w Olsztynie już 21 września.


Podczas Konferencji Olsztyn stanie się centrum szkoleniowym dla profesjonalistów poszukujących innowacji i praktycznej wiedzy w zakresie automatyzacji i robotyzacji produkcji. Spotkanie to pozwoli zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z Przemysłem 4.0. 

Tempo wprowadzania nowoczesnych rozwiązań ustępuje szybkości, z jaką pojawiają się innowacje w branży przemysłowej. To niewątpliwie ogromne wyzwanie dla wszystkich menadżerów odpowiedzialnych za usprawnianie procesów produkcyjnych i logistycznych. Naprzeciw tym wielkim wyzwaniom staje Konferencja Techniczna organizowana przez Axon Media, której tematem przewodnim jest optymalizacja i wzrost efektywności produkcji, dzięki automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Do udziału, jako prelegentów i wystawców zaproszono najbardziej liczące się firmy z branży automatyki przemysłowej, w tym: Fanuc, IPO System, I-Care, WDX, Turck i wielu innych! Wydarzenie odbędzie się w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej, poszerzonej o stoiska wystawiennicze. Obowiązuje wygodna rejestracja online. 

Wybrane tematy prelekcji:

  • Metoda termowizyjna do detekcji anomalii temperaturowych
  • Projektowanie dynamicznych szablonów etykiet
  • Pełna automatyzacja magazynu przyprodukcyjnego
  • Zarządzanie zasobami produkcyjnymi
  • Technologie Predykcyjnego Utrzymania Ruchu
  • Roboty w produkcji - przekrój rozwiązań
  • Sztuczna inteligencja w zarządzaniu produkcją
  • Aplikacje i rozwiązania do stacji zrobotyzowanych


Udział w konferencji jest bezpłatny po rejestracji online na stronie organizatora:

--> REJESTRACJA ON-LINE

Patroni Honorowi wydarzenia: Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, Business Centre Club, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Śląski Klaster Lotniczy, Związek Polskich Przetwórców Mleka.

Strona www:
https://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/automatyzacja-robotyzacja-2023-olsztyn

Miejsce:
Hotel Omega
ul. Sielska 4a
10-802 Olsztyn

 

 

zakończona
Powiązane:
Partnerzy