Branżowe

Food Tech Expo 2023 - Nadarzyn [28.11.2023]

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Food Tech Expo odbędą się w dniach 28-30 listopada 2023 r. na terenie Ptak Warsaw Expo.


Targi Food Tech to prezentacja kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej, technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów które zagwarantują stworzenie idealnie smacznego produktu dla wymagającego konsumenta.

Wystawcy zaprezentują rozwiązania w mieszaniu, napowietrzaniu, porcjowaniu, chłodzeniu, nalewaniu, dozowaniu, zmrażaniu i wielu innych technikach potrzebnych do wytworzenia żywności najlepszej jakości.

Wydarzenie to dedykowane jest przedstawicielom branży producentów żywności. Oferta, z jaką zapoznają się zwiedzający targów, pozwoli wprowadzić w produkcji automatyzację, gwarantując optymalizację kosztów i zwiększenie konkurencyjności na rynku branży spożywczej.

Wydarzenie podzielone zostanie na dwie strefy: strefę maszyn i urządzeń do przetwórstwa spożywczego oraz w strefę komponentów i dodatków do żywności. 

Strona www:
www.foodtechexpo.pl

Miejsce:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe 
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn

zakończona
Powiązane:
Partnerzy