Branżowe

Subcontracting 2023 - Poznań [30.5.2023]


Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które odbędą się w dniach 
30 maja - 2 czerwca 2023 r. w Poznaniu. 

Targi Subcontracting to niepowtarzalna okazja do znalezienia nowych partnerów z wielu branż przemysłu czy podjęcia dobrze rokujących biznesowo rozmów. Subcontracting to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Industry Europe.

Targi Kooperacji Przemysłowej to dla wystawców szansa na znalezienie sposobu, jak wykorzystać wolne moce produkcyjne posiadanego parku maszynowego, zasobów technologicznych oraz potencjału ludzkiego. Dla zwiedzających z kolei to doskonała okazja do spotkania nowych partnerów oferujących wyspecjalizowane usługi o wysokiej jakości.

Do przedstawienia swojej oferty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszane są firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu. Do udziału w targach Organizator zaprasza również  jednostki badawczo-rozwojowe, startupy, inkubatory i akceleratory oraz instytucje i stowarzyszenia działające w przemyśle.

Ważnym punktem programu targów są SUBCONTRACTING MEETINGS. To specjalnie zaaranżowane spotkania kooperacyjne, zapewniające osobiste rozmowy B2B dostawców usług podwykonawczych oraz zleceniodawców poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji.  

Strona www:
https://www.subcontracting.pl

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14 
60-734 Poznań

Kontakt:
Zespół Projektowy Targów ITM Polska 
e-mail: subcontracting@grupamtp.pl

Dyrektor Projektu
Robert Męcina
tel.: +48 696 030 088
e-mail: robert.mecina@grupamtp.pl

zakończona
Powiązane:
Partnerzy