Branżowe

DNI DRUKU 3D 2023 - Kielce [28.3.2023]


Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Polska oraz Targi Kielce zapraszają do udziału w XV edycji Dni Druku 3D, które odbędą się 
w dniach 28-31 marca 2023 r. w ramach cyklicznego wydarzenia „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce.

Cykl imprez organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” cieszy się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem.

Dni Druku 3D podczas „Przemysłowej Wiosny” każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży. Wystawa z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia przemysłowego cyklu: STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-FIX, STOM-ROBOTICS, KIELCE FLUID-POWE, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Strona www: 
www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/dni-druku-3d

Miejsce:
TARGI KIELCE 
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Kontakt:
Paweł Rokita
e-mail: pawel.rokita@fablabkielce.pl 
tel.: +48 535 134 043

Janusz Wójcik 
e-mail: janusz.wojcik@fablabkielce.pl 
tel.: +48 793 070 053 

Agata Boroń 
tel.: 41 365 14 01 
e-mail: boron.agata@targikielce.pl 

zakończona
Powiązane:
Partnerzy