Branżowe

PACTT Science Business Innovation EXPO 2022 - Łódź [18.5.2022]


Politechnika Łódzka, Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii wraz z Ministerstwem Edukacji i Nauki zapraszają na organizowane w dniach 18-19 maja 2022 roku wydarzenie PACTT Science Business Innovation EXPO 2022.

Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni i Instytutów Badawczych to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, w którym to pierwszy raz wystawcami będą uczelnie wyższe, instytuty badawcze prezentujące ofertę swoich technologii i usług. Ponadto dzięki udziałowi funduszy inwestycyjnych, będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą finansowania wdrożeń technologii do przemysłu. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce łącząca w sobie charakter targów wynalazczości oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń, które jest dedykowane polskim przedsiębiorcom.

PSBI EXPO 2022 to wyjątkowa okazja, zapoznania się w jednym miejscu z uczelnianą ofertą: know-how, technologiami, usługami ze wszystkich gałęzi przemysłu oraz zewnętrznymi możliwościami finansowania wdrożeń. Wydarzenie to także wymiana dobrych praktyk ze specjalistami działającymi w środowisku nauka-biznes.

Strona www:
https://psbi.pl/

Miejsce:
EC1 Łódź - Miasto Kultury
(Hala Maszyn)
ul. Targowa 1/3
90-022 Łódź


zakończona
Powiązane:
Partnerzy