Branżowe

KOMPOZYT-EXPO® 2022 - Kraków [28.9.2022]

Targi w Krakowie zapraszają na 11. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w dniach 28-29 września 2022 r.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® są miejscem prezentacji produktów, innowacyjnych technologii i nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program merytoryczny.

Wystawcy prezentują usługi, maszyny, ale też różnorodne wyroby kompozytowe. W strefie pokazowej studenci zaprezentują innowacyjne projekty: bolidy, zeroemisyjną łódź solarną, a nawet model protezy stopy przeznaczonej do wspinaczki ściankowej.

W tym roku targom towarzyszyć będą konferencja HYDROGEN-COMPOSITES-FUTURE oraz warsztaty eksperckie. Praktycy i teoretycy z całej Europy będą dyskutować m.in. o: technologiach wodorowych, możliwości rozwoju i współpracy regionów, zastosowaniu kompozytów w sprzęcie sportowym, w budownictwie, a także recyklingu materiałów kompozytowych.

Strona www:
www.kompozyty.krakow.pl

Miejsce:
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

Kontakt:
Barbara Płuciennik 
Project Manager / Team Leader
T: +48 12 651 90 38
M: +48 506 038 382
pluciennik@targi.krakow.pl


Powiązane:
Partnerzy