Branżowe

II Konferencja e-ANTYCOVID EXPO - Online [25.2.2021]


Targi w Krakowie zapraszają do udziału w II edycji Konferencji e-ANTYCOVID EXPO, 
która będzie kontynuacją pierwszych w Polce Targów Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne. Wydarzenie odbędzie się w formule online w dniu 25 lutego 2021. 

Pomimo iż pandemia trwa już blisko rok, zapotrzebowanie na skuteczne urządzenia oraz środki chroniące pracowników i klientów przed zakażeniem SARS-Cov2 jest nadal duże. Wiedza z zakresu BHP jeszcze nigdy nie była tak pożądana. Na rynku dostępnych jest wiele środków do dezynfekcji, artykułów bezpieczeństwa osobistego i technologii oczyszczania. Jednak, czy wszystkie są tak samo skuteczne i znajdują zastosowanie w każdym miejscu?

Konferencja e-ANTYCOVID EXPO ma na celu przybliżyć sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem stosowane są m.in. w fabrykach, zakładach pracy, szpitalach, sklepach, biurach, szkołach oraz urzędach. Wydarzenie z pewnością docenią osoby ceniące czas i niemogące poświęcić wielu godzin na przeszukiwanie setek ofert dostępnych na rynku. Do współpracy w ramach Konferencji zapraszani są goście, którzy w swojej ofercie posiadają tylko przetestowane na szeroką skalę rozwiązania. 

--> PROGRAM KONFERENCJI

Kontakty są podstawą w biznesie, dlatego organizatorzy zachęcają do udziału w networkingu po każdej z prezentacji. Będzie to doskonały moment na wymianę informacji, zadanie nurtujących pytań i nawiązania nowych relacji. Ponadto zespół Targów ANTYCOVID-EXPO przygotował wirtualną platformę prezentacji i usług. Ma ona charakter e-katalogu firm, który umożliwia szybki kontakt z danym producentem lub dystrybutorem. Na bieżąco dodawane są nowe wizytówki firm oferujących rozwiązania wspomagające walkę z pandemią. Przegląd zamieszczonych informacji będzie dużym ułatwieniem m.in. dla specjalistów BHP, właścicieli przedsiębiorstw oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników. Pozwoli dokonać właściwego wyboru i zaoszczędzić czas. 

Obowiązuje wspólna rejestracja na całą Konferencję. Można również dołączyć do niej w dowolnym, interesującym momencie.

--> REJESTRACJA ONLINE


Miejsce:

On-line

Kontakt:
Kierownik Projektu
Beata Snopkiewicz
los@targi.krakow.pl
+48 501 691 234

zakończona
Powiązane:
Partnerzy