Branżowe

Jak rozwiązywać problemy z wydrukami - Online [4.2.2021]


Ubot Technologies, czołowy polski producent drukarek 3D do zastosowań przemysłowych zaprasza na bezpłatny webinar: „Jak rozwiązywać problemy z wydrukami - optymalizacja procesów wydruku w oprogramowaniu Simplify 3D”, który odbędzie się 4 lutego 2021 roku.


Jeśli wykorzystujesz druk 3D w swojej firmie lub planujesz zakup drukarki i chcesz uniknąć niespodzianek podczas codziennej pracy, ten webinar jest właśnie dla Ciebie.

Druk 3D staje się codziennością w wielu branżach. Drukarki 3D z powodzeniem wykonują swoją pracę tworząc prototypowe modele lub pojedyncze funkcjonalne części. Niezawodna drukarka to tylko jeden z elementów szybkich i bezproblemowych wydruków. Filamenty od różnych producentów, niedopracowane profile lub zły dobór ustawień w slicerze, mogą skutecznie popsuć dzień, powodując stratę czasu na szukanie odpowiednich rozwiązań, nierzadko generując ze sobą koszty.

Podczas dwugodzinnego spotkania, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z możliwymi problemami oraz nauczą się jak sobie z nimi skutecznie poradzić, dobierając odpowiednie ustawienia w oprogramowaniu Simplify 3D. 

Spotkanie kierowane jest do specjalistów z działów konstrukcyjnych, pracowników działu utrzymania ruchu, właścicieli i dyrektorów firm produkcyjnych, którzy planują inwestycje w drukarki 3D i chcą bliżej zapoznać się ze specyfiką pracy urządzeń. 

Link do zapisów wraz z pełnym programem wydarzenia: https://ubotwebinar.gr8.com

Prowadzący:
Michał Melon, Founder & CEO w Ubot Technologies

Start:

14:00

za 9 dni
Powiązane:
Partnerzy