Branżowe

GREEN FACTORY EXCELLENCE 2020 - Online [25.11.2020]


MOVIDA zaprasza do udziału w spotkaniu organizowanym w całości w formule online „GREEN FACTORY EXCELLENCE - gospodarka o obiegu zamkniętym, gospodarka odpadów”, które odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2020 r.

Jednym z wyzwań dla polskiej gospodarki staje się konieczność odchodzenia od wysokoemisyjnych źródeł energii i coraz ostrzejsza polityka klimatyczna Unii Europejskiej, do której Polska będzie musiała się dostosować. Oba te wyzwania można połączyć, a środkiem do celu może być budowanie innowacyjnej, neutralnej klimatycznie gospodarki.

Spotkanie ma na celu zainspirowanie uczestników do wprowadzenia zmian, które zmniejszą wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko. Zaproszeni eksperci wskażą wymierne, pozytywne efekty wdrożeń i podzielą się dobrymi praktykami w tym obszarze. Wzajemne inspirowanie się, wymiana wiedzy i dobrych praktyk stanowią w tym wypadku klucz do sukcesu. Firmy, które wprowadzają zmiany jeszcze przed pojawieniem się regulacji prawnych w danej dziedzinie, mają szansę być liderami i budować swoją mocną pozycję na rynku, dzięki czemu zyskują na różnych płaszczyznach, od finansowej po wizerunkową.

--> Szczegółowy program spotkania

Strona www:
www.movida.com.pl/node/2195

Kontakt:
Małgorzata Jasik
Key Account Manager
mjasik@movida.com.pl
tel.: (+48 22) 403 84 66

zakończona
Powiązane:
Partnerzy