BIBUS MENOS Sp. z o.o. - Druk 3D

Spadochroniarzy 18.

80-298

Gdańsk

woj. Pomorskie

Polska

tel.

e-mail: info@bibusmenos.pl
https://drukarki3d.pl/oferta/

OPIS

BIBUS MENOS reprezentuje wielu uznanych światowych producentów w branży druku 3D, oferując:
  • profesjonalne drukarki 3D,
  • serwis drukarek 3D,
  • szkolenia z druku 3D,
  • materiały do druku 3D,
  • oprogramowanie Materialise,
  • urządzenia peryferyjne.
Działamy w kluczowych technologiach druku 3D, takich jak: FDM/FFF, SLS, DMLS/SLM, LCM, Polyjet. Oprócz systemów przyrostowych i innych usług proponujemy także drukowanie 3D w wyżej wymienionych technologiach. Wydruki 3D przygotowujemy na posiadanych systemach znajdujących się w naszej narzędziowni, a także we współpracy z dostawcami. Świadczymy także usługi konsultacyjne w zakresie doboru technologii oraz urządzenia do laboratoriów i narzędziowni. Kompletna oferta firmy tutaj: Druk 3D

Oferta pozostała
Działamy w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego indywidualnego zlecenia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć oraz objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

OFERTA

Dział Drukarek 3D powstał w 2006 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi 3D oraz coraz większe zainteresowanie systemami szybkiego prototypowania w naszym kraju.
Swoją przygodę z technologiami przyrostowymi zaczęliśmy od współpracy z firmą Z-Corporation (obecnie 3D Systems), rozszerzając później naszą ofertę o technologie firm Objet Geometries (obecnie Stratasys®).
Obecnie współpracujemy z liderami w branży druku 3D. Od roku 2016 z niemiecką firmą EOS, od tego samego roku również z Lithoz. W 2017 roku poszerzyliśmy portfolio o systemy marki Rapid Shape, w 2018 o produkty Sintratec, a w 2019 o ofertę polskiego producenta 3DGence.

Spółka BIBUS MENOS trzykrotnie – w latach 2017,2018 i 2019 – zdobywała tytuł Najlepszego Polskiego Dystrybutora Przemysłowych Drukarek 3D w plebiscycie Centrum Druku 3D.
Partnerzy