Branżowe

9. Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech - Online [1.7.2020]


9. Forum Nowoczesnej Produkcji oraz RetailTec Congress odbędą się wspólnie w dniach 1-2 lipca 2020 r. po raz pierwszy w wirtualnym świecie.

Nowa rzeczywistość wymusiła nową formułę tych flagowych wydarzeń – po raz pierwszy spotkamy się w świecie ONLINE. Wśród tematów lipcowego wydarzenia znajdą się treści o kluczowym obecnie znaczeniu dla perspektyw rozwoju gospodarczego, utrzymania produkcji i strategicznych branż (handel i logistyka), nowy wymiar rynku i wymiany handlowej oraz relacji polskich przedsiębiorców z zagranicą.

Forum Nowoczesnej Produkcji.IndustryTech to wydarzenie, które stwarza unikalną przestrzeń dyskusyjną w celu zwiększenia konkurencyjności gospodarki, wymiany know-how oraz popularyzację innowacyjnego podejścia do rozwoju przedsiębiorstw. Misją RetailTec Congress jest wspieranie polskiego handlu w podążaniu za ciągłymi zmianami, katalizowanie jego rozwoju i pomoc w wyszukiwaniu i wprowadzaniu potrzebnych innowacji na rodzimy rynek. 

Na program obu wydarzeń składają się rozmowy liderów branż w ramach debat, paneli eksperckich, fire-chatów, licznych use case’ów oraz dyskusje stolikowe w trakcie sesji Round Tables. Tematyka wystąpień będzie skupiała się na najbardziej aktualnych kwestiach związanych z new post-pandemic reality. Wraz z liderami branży handlowej, logistyki i produkcji porozmawiamy o nowym ekosystemie, w jakim znaleźliśmy się w związku z epidemią, zastanowimy się nad funkcjonowaniem łańcucha dostaw, jego mocnych i słabych stronach, oraz jakie są nowe kierunki w produkcji i handlu 2020+.

Więcej informacji na stronie:
http://forumprodukcji.pl/


zakończona
Powiązane:
Partnerzy